עודד בן עמי מתנצל

''מדובר בבחירת מילים לא מוצלחת", הסביר המגיש הוותיק בחדשות 12, לאחר שאתמול השתמש במילות הקדיש בנוגע לכהונת ראש הממשלה.

ערוץ 7 , י"ח בתשרי תש"פ | עודכן: 08:03

איש התקשורת עודד בן עמי, מגיש החדשות הוותיק בערוץ 12, התנצל הערב (חמישי) על דברים שאמר בתוכניתו אתמול בנוגע לראש הממשלה בנימין נתניהו.

''אני מבקש להעמיד דברים על דיוקם, היה דיון ביני לבין אמנון חברי, אני סיכמתי את הדיון שלא עסק בראש הממשלה אלא בחברי הליכוד שמנהלים אירועים על העידן שאחרי נתניהו'', הזכיר בן עמי.

על אמירתו ''בעגלא ובזמן קריב'' אמר בן עמי ''יכול להיות שזו היתה בחירות מילים לא מוצלחת, אבל לא היתה לי כוונה לפרש כמו שיש מי שרצו לפרש בצורה מעוותת אם מישהו הבין לא נכון ונפגע אני מצטער ומתנצל. זה התנפח למימדים לא נכונים, אין לי מושג למה, הכוונות לא היו רעות כפי שהתגובות להן היו".

פרשן חדשות 12, אמנון אברמוביץ', אמר הערב: ''אם מישהו נפגע באמת בתום לב אני מתנצל אבל מה שנעשה כאן זו מניפולציה וטקטיקה זדונית. התקשרו אלי צופים דתיים רבים ואמרו לי 'עושים עליכם סיבוב'".

לדברי אברמוביץ', ''בעגלא ובזמן קריב'' הוא ''מנוח שגור ושזור בתפילות טובות, כמו מנחה וערבית ולפני תפילת שמונה עשרה ולפני קריאת שמע ואפילו בבקשה לשחרור אסירים, למשל להתפלל לשחרורה של נעמה יששכר במוסקבה - 'השתא בעגלא ובזמן קריב'.

''חיברו את זה חיבור זדוני כאילו אמרנו קדיש יתום על נתניהו, גם עודד וגם אני מאחלים לנתניהו אריכות ימים וחיים טובים. עשו פה מניפולציה, סובבו את הדברים, דיברנו על העידן הפוליטי שלאחר נתניהו ועסקנו במתמודדים. נתנו לזה הקשר זדוני'', הוסיף הפרשן.