תינוקת נפצעה אנוש באשקלון, פלסטיני נעצר

המשטרה עצרה תושב חברון בשנות ה-20 לחייו בחשד שהיה מעורב בהתעללות בפעוטה.

ערוץ 7 , כ"ב בתשרי תש"פ

אילוסטרציה
אילוסטרציה
צילום: ISTOCK

המשטרה עצרה היום (שני) פלסטיני בשנות ה-20 לחייו שעל פי החשד היה מעורב במקרה. הוא הועבר לחקירה ומהמשטרה נמסר כי בדיקת נסיבות האירוע נמשכת.

עד כה עצרה המשטרה שלושה חשודים בפרשה: אמה של הפעוטה, בת 22, שבזמן האירוע נסעה לבאר שבע לפגוש חברים, אביה הביולוגי של הפעוטה, בדואי תושב הפזורה, והחשוד השלישי – ידיד המשפחה מחברון.

מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי החשוד שהה עם הפעוטה בסמוך לזמן הדיווח על ההתעללות בה, ומיד עם קבלת הדיווח הוא נמלט מהמקום ואף עזב את העיר אשקלון שבה אירע המקרה. תוך זמן קצר הוא אותר ונעצר בכביש 35 סמוך לצומת פלוגות כשהיה בדרכו לביתו שבחברון.

אמה של התינוקת מסרה את גירסתה לאירועים וסיפרה למקורביה: "אני לא יודעת מה קרה אחרי שעזבתי את הבית ויצאתי לפגוש חברים בבאר שבע. השארתי את התינוקת כשהיא בריאה עם הבחור הזה".

התינוקת בת ה-11 חודשים הוהבלה הלילה לבית החולים ברזילי כשהיא במצב קשה. מבדיקות רפואיות שערכו לה בבית החולים התברר כי היא סובלת מפגיעת ראש קשה שעל פי החשד נגרמה כתוצאה מטלטול או מכה.

התינוקת פונתה במהלך הלילה כשהיא מפרכסת, מורדמת ומונשמת. בבדיקה שעברה בבית החולים ברזילי נמצא כי היא סובלת משני שברים בגולגולת ובמצקת מוחית ומצבה הוגדר אנוש.