הראשון שלה בבית: רק תיקו לחיפה

אחרי שלושה ניצחונות באצטדיונה הביתי העונה, מכבי חיפה סיימה בתיקו 1:1 דרמטי מול בני יהודה ומאבדת נקודות חשובות במאבק בצמרת

נרי וייס - ערוץ 7 , כ"ב בתשרי תש"פ

הראשון שלה בבית: רק תיקו לחיפה-ערוץ 7
חיפה ובני יהודה הערב
צילום: צחי רייזל, האתר הרשמי של מכבי חיפה

נפרדו כידידים. לא פחות מ-10 שחקנים עברו בשנתיים האחרונות בין מכבי חיפה ובני יהודה. הערב (שני) נפרדו שני הצדדים עם תיקו 1:1 דרמטי.

הירוקים מחיפה פתחו את העונה נהדר והתברגו בצמרת הטבלה בעיקר בזכות שלושה ניצחונות רצופים בבית ועם שער בכורה של הקשר צ'ארון שרי בדקה ה-69 ראו כיצד זה קורה בפעם הרביעית בדרך לשיחזור פתיחת העונה הטובה ביותר שלהם מ-2009/10 אז ניצחו במשך 9 משחקי הבית הראשונים שלהם.

לרוע מזלם, ממול עמדה קבוצה מאומנת לא פחות, כזו שמכירה לא מעט חסרונות אצלה ובעיקר כזו בעלת היסטוריה מולה - החל מהמאמן אבוקסיס שניצח את חיפה 10 פעמים כמאמן, יותר מכל יריבה אחרת שפגש, וכלה במאזן ביניהן בשנים האחרונות - כשחיפה ניצחה רק פעם אחת את הכתומים משכונת התקווה ב-11 המשחקים האחרונים מולה בליגה.

כשהיה נראה כי הכל כבר גמור וחתום, הגיע מתיאיה ליואיץ' ועם בעיטה לא קשה בדקה ה-84 הכניע את שוער חיפה, גיא חיימוב ששגה קשות.

בסיום, בני יהודה שוב מסבכת את חיפה ומסרבת להפסיד לה כשהפעם שתיהן נאלצות להסתפק בתיקו 1:1. המוליכות הפועל באר שבע ומכבי תל אביב מתחילות לברוח לחיפה.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il