ענת רוזנברג
ענת רוזנברג צילום: באדיבות המשפחה

שלושה ימים חלפו מאז התרחשה התאונה הקשה ליד מחלף בן שמן שבה נהרגו אירנה דובינסקי ז"ל, בתה ענת רוזנברג ז"ל בת ה-13 והתינוק שיולד במצב של מוות קליני.

אב המשפחה סרגיי צ'בוטרב סיפר היום (שלישי) בדמעות, "היינו בדרך חזרה מגן החיות בירושלים ורק רצינו להיות יחד, אני מאוד מתגעגע".

סרגיי ספד בחדשות 13 לאשתו אירנה ז"ל, לה נישא לפני כשמונה שנים: "אישה מדהימה, היא הייתה כל חיי. היינו בדרך חזרה מגן החיות בירושלים. חיכינו לחג כדי להיות ביחד והכל נגדע ונקטע בבת אחת. אנחנו לא כל כך הרבה ביחד כי אני עובד הרבה. אני מאוד מתגעגע". כשנשאל איך הוא רוצה שיזכרו את אשתו ואת בתו החורגת, השיב: "הכי טובות בעולם, אין כמו אירנה ואין כמו אנה".

התאונה התרחשה בשבת בצהריים סמוך לשעה 15:35, לאחר שרכב פרטי התנגש ברכב מסחרי מצפון למחלף בן שמן. צוותי מד"א שהוזעקו למקום פינו לבית החולים את שתי הפצועות במצב אנוש, שם נקבע מותן בתום ביצוע פעולות החייאה.

אב המשפחה שנהג ברכב בתאונה הקשה נפצע בתאונה באורח קל ובת משפחה נוספת נפצעה באורח בינוני. ברכב המסחרי שהיה מעורב בתאונה נפצעו חמישה בני אדם: שתי ילדות ו-3 מבוגרים, מצבם של כולם הוגדר קל עד בינוני.