שירי פורר
שירי פוררצילום: צילום משפחתי

שירי פורר, האישה בת ה-41 שאושפזה בשבוע שעבר לאחר שאכלה סלט טונה שרכשה בסניף "ארומה ת"א", מאיימת היום (רביעי) בתביעה נגד הרשת בעקבות הנזק הרפואי שנגרם לה כתוצאה מהמקרה.

בחדשות 12 דווח כי פורר דורשת פיצויים של כחצי מיליון שקלים טרם נקיטה בהליכים משפטיים. היא אושפזה בבית החולים איכילוב במצב קשה מאוד לאחר שחטפה הרעלה מסלט טונה שרכשה בסניף דרך בגין בתל אביב של "ארומה".

גם יצרנית הטונה ''ויליגר'' מאיימת להגיש תביעה נגד רשת בתי הקפה ''ארומה תל אביב'', בטענה כי הרשת הכתימה את שמה הטוב של ''ויליגר''.

על רקע אשפוזם של שני לקוחות ''ארומה תל אביב'' לאחר שאכלו טונה, ב"ויליגר" טוענים כי ברשת ארומה תל אביב "ניסו להרחיק את האחריות, ולהטילה בין השאר על ויליגר", למרות שבדיקות המעבדה שביצע משרד הבריאות העלו כי הטונה של ''ויליגר'' תקינה וראויה למאכל.

"השימוש הרשלני שנעשה על ידכם במוצר היסב וממשיך להסב ליצרנית הטונה נזקים חמורים, כולל פגיעה במכירות ובמוניטין שלה", טענו בחברת ויליגר, "שרבוב שמה של יצרנית הטונה על ידכם, ללא כל הצדקה ושלא לצורך, גרם וממשיך לגרום לצניחה במכירות הטונה המשווקת על-ידה, ופגיעה בשמה הטוב".

מרשת ארומה תל אביב טרם נמסרה תגובה