מגש פירות לאירוע
מגש פירות לאירוע צילום: באלי פרי

אם בעבר רובנו היינו מארגנים את האירועים שלנו מבלי להעניק מחשבה לפן הבריאותי, אז כיום המצב שונה לחלוטין.

ניתן להעיד על רבים שבוחרים להשקיע מאמצים בחיפוש אחר אוכל בריא שיוכלו להגיש לאורחים, וזאת במקום להעמיס עם אוכל שייתכן ויגרום להם להרגיש כבדים ועייפים.

אם זה משהו שגם אתם מחפשים לאירוע שלכם, אז פירות טריים עשויים להתברר כפתרון המושלם.

תוכלו לתכנן מראש מגש פירות טרי ואיכותי שיוגש לאורחים במהלך האירוע ולהעניק להם חוויה קולינרית שתהיה לא רק טעימה ומתוקה במיוחד, אלא גם בריאה למדי.

העובדה שפירות מכילים שפע של ויטמינים ומינרלים עם ערכים תזונתיים שעושים מאוד טוב לגופנו תבוא לידי ביטוי בשביעות רצונם של האורחים וכבר במהלך האירוע ההרגשה הטובה בקרבם וודאי תהיה ניכרת לעין.

  • הרכבת מגש פירות לפי בחירה – תוכלו לעשות משלוחי פירות ולתכנן את המגשים שיוגשו לאורחים בדיוק לפי ההעדפות האישיות שלכם, כך שתוכלו לראות איך בסופו של דבר תוכלו להפתיע לטובה כל אחד מהאורחים.
  • הגשה של פירות העונה – במהלך האירוע נמליץ לכם להתמקד בהגשה של פירות העונה בלבד, שכן במועד הזה המחירים של הפירות הללו יהיו נמוכים יותר וטעמם מתוק יותר, כך שכל הצדדים יהיו מרוצים.
  • חגיגה של טעמים – היופי שטמון בפירות הוא המגוון העצום שבטעמים שלהם. טעם של אבטיח שונה בתכלית מטעם של אננס, וכך תוכלו ליצור מעין גיוון וחגיגה של טעמים מיוחדים שכל אחד מהאורחים באירוע יוכל ליהנות מהם.

תעשו לעצמכם טובה ואל תחגגו את האירוע שלכם אך ורק עם אוכל לא בריא שבוודאי גם יגרום לאורחים להרגיש לא טוב עם עצמם. במקום זאת תנסו ללכת גם על האופציה הבריאה ותראו איך זה מביא לכדי שביעות רצון בקרב האורחים השונים, כן שיהיו מגוון אופציות לבחירה עבורם.

זה לא יהיה קשה אם רק תבחרו ליצור קשר עם חברת משלוחי פירות כמו באלי פרי שמציעה פירות טריים במשלוחים ישירות עד למקום האירוע. ניתן למצוא אותם בקלות, ועליכם רק ליצור קשר עם הזמנה שתענה על הדרישות הספציפיות שיש לכם לקראת האירוע שאתם מתכננים.

עוברים את החגים עם פירות העונה

אין אחד שלא נמשך לטעם המתוק שיש לפירות להציע לנו. מדובר באוכל שמתעכל בגופנו בקלות אדירה ועושה לו רק טוב, וכאשר זה מגיעה עם יתרונות בריאותיים שונים, אז אין ספק שמדובר במזון שלא יהיה כדאי לאף אחד מאתנו לוותר עליו, וזה לא משנה אם מדובר על אירוע או תזונה יומית.

בקרב חלק מהאנשים קיימת רתיעה מפני פירות, וזאת מתוך חשיבה מוטעית לפיה הסוכר שבהם עלול לכדי השמנה מהירה. תנו לנו לומר לכם שאין אמת בדבר, ואילו האמת נמצאת דווקא בצד השני של המתרס. שילוב יומיומי של פירות בתפריט התזונתי מסייע לרבים להוריד במשקל ולשפר את המצב הבריאותי.

הגשה אישית של פירות ליקרים לליבנו

רוצים להפתיע את הקרובים אליכם ולגרום להם להבין עד כמה הם חשובים לכם? תקופת החגים זוהי הזדמנות נהדרת לעשות זאת, ונמליץ לכם לשקול בחום משלוח של מגש פירות טרי וטעים שתוכלו לעשות ישירות אל ביתם של הקרובים אליכם. אנו בטוחים שהם ישמחו לקבל את כל התענוג הזה אליהם עד הבית.

בתקופת החגים אתם לא צריכים לעשות הרבה בכדי לגרום לקרובים אליכם להבין שבאמת אכפת לכם מהם. רק תצטרכו להתאמץ מעט ולחשוב מחוץ לקופסה, בדיוק כמו האפשרות להזמין להם פירות עסיסיים וטריים. אז למה אתם מחכים?

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו