שותפים למען הצפון

"השדולה למען הצפון" התכנסה בעיר כרמיאל בהובלת מוטי יוגב ואופיר סופר. ''נפעל יחד לחיזוק החוסן הדמוגרפי והתשתיות בצפון''.

ערוץ 7 , כ"ה בתשרי תש"פ

הכינוס בכרמיאל
הכינוס בכרמיאל
צילום: דוברות

חברי הכנסת מוטי יוגב ואופיר סופר (הבית היהודי-האיחוד הלאומי) קיימו הערב (חמישי) כנס של "השדולה למען הצפון" בשיתוף עמותת ''לב בגליל'' בעיר כרמיאל, ועם אישי ציבור ופעילי שטח.

חבר הכנסת יוגב שפעל בשנים האחרונות למען הגליל בכנסת ביחד עם ח''כ סופר, תושב טפחות שבמרום הגליל, הדגישו את כוונתם לפעול למען האזור ולרתום את משרדי הממשלה, בתקווה שזאת תקום במהרה על מנת לסייע לפיתוח כלכלי, תעסוקתי, בנייה, חינוך ובריאות לכל אזור הצפון.

בכוונת השדולה למען הצפון לרתום חברי כנסת נוספים שאזור הצפון יקר לליבם ורואים חשיבות ציונית ואסטרטגית לשגשוגו.

"כאחד שגדל בצפון ורואה בצער רב לא מעט מבני האזור שעוזבים למרכז אני רואה חשיבות רבה בסיוע מקיף ותוכנית אסטרטגית לפיתוח אזורי כפי שממשלת ישראל נהגה בנגב שפורח ומשגשג בשנים האחרונות", אמר סופר. ''אני שמח לשתף פעולה עם ח''כ מוטי יוגב שפעל למען הצפון לא מעט בשנים האחרונות. אני שמח על כל שיתוף פעולה כפי שגם הסכמתי על כך עם חברי ניר ברקת, שיתוף פעולה שבעז''ה יתרחב. חיזוק הצפון לא צריכה להיות סיסמת בחירות אלא תוכנית ביצוע לכל ממשלה שתקום, זה אינטרס ציון רם מעלה".

ח"כ יוגב אמר "זו הכנסת הרביעית ברציפות בה אנו מקימים את שדולת חיזוק הצפון, במטרה להציב את הפריפריה במרכז סדר העדיפויות של מדינת ישראל. זו המטרה הראשונה ששמתי לנגד עיניי: בחיזוק ההתיישבות היהודית, קליטת עליה, תעסוקה, בריאות, חינוך, מיגון ועוד.

''לשמחתי, מצאתי באנשי האיחוד הלאומי שותפים נאמנים להירתם יחד למשימת חיזוק הצפון. בע"ה נפעל יחד למען כל האתגרים, לחיזוק החוסן הדמוגרפי והתשתיות בצפון, לחיזוק השפעתה של הציונות הדתית המאוחדת בכנסת ובממשלת ישראל".