המשטרה שומרת על בריאות התלמידים

תלמידי כפר הנוער הדתי הודיות שבגליל התחתון השתתפו השבוע במרוץ המשטרה המציין את סיום תכנית האימונים המשטרתית.

ערוץ 7 , כ"ט בתשרי תש"פ

תלמידי כפר הנוער במרוץ המשטרה
תלמידי כפר הנוער במרוץ המשטרה
צילום: הודיות

בזמן שרבים הרשו לעצמם לא להקפיד על אורח חיים בריא בתקופת החגים, תלמידי כפר הנוער הדתי הודיות שבגליל התחתון שמרו על בריאות וכושר במסגרת תכנית האימונים של משטרת ישראל שנועדה לשמור על בריאותם וכושרם של התלמידים והשבוע נערך המירוץ המשטרתי שמסיים את התכנית.

התכנית כללה 51 אימונים ומספר מרוצים אינטנסיביים. תלמידים שהשתתפו ברוב האימונים זכו לקבל ציוד ספורט ושעון דופק.

"אני זוכר שלפני המיזם הייתי מתאמן, אך לא באופן מקצועי, ובכל פעם שהיינו עושים חימום ריצה – לא הייתי בעניינים. בזכות מיזם הבריאות קיבלתי ניסיון ועלייה דרסטית בכושר שלי. המיזם תרם לי למוטיבציה ונתן לי מקפצת כושר וניסיון לקראת השירות הצבאי בשנה הבאה", אמר אברהם תלמיד הודיות.

תכנית האימונים של משטרת ישראל למען התלמידים הינה חלק ממגמת משטרה הנלמדת בכפר. רפ"ק שימי קרן, מפקד המגמה, הסביר את החשיבות בקיום פרויקט מעין זה לנוער בישראל. "ישנה חשיבות גדולה לחנך לאורח חיים בריא של השוטרים וגם של החניכים במגמת משטרה. בזכות ההשתתפות במיזם התלמידים מבינים מהי חשיבות ההתמדה וכוח רצון. חלק גדול מהתלמידים עתיד להתגייס לשירות צבאי משמעותי כבר בשנה הבאה, חלקם אף יגיעו למשטרה ומיזם זה מעניק להם כלים חשובים שיישארו איתם כל החיים".

"נפש בריאה בגוף בריא זה מוטו שאנחנו נוהגים לאמץ בכפר הנוער. בזכות מיזם הבריאות שלקחנו בו חלק, תלמידנו מתחשלים מבחינה גופנית, אך בעיקר מבחינה מנטאלית. כוחות אלו ילוו את החניכים בשירותם הצבאי ובהמשך הדרך בה יבחרו", אמר אלי שטיין, מנהל הודיות.