נחום נביס שנפצע בפיגוע בגוש עציון נלחם על חייו

הצעיר בן ה-17 שנפצע קשה בפיגוע דריסה בגוש עציון מנותח בהדסה עין כרם. המשפחה מבקשת להתפלל לרפואת נחום אלימלך רפאל בן זהבה רבקה.

חזקי ברוך - ערוץ 7 , ל' בתשרי תש"פ | עודכן: 20:52

נחום נביס בן ה-17 שנפצע קשה בפיגוע דריסה שאירע בחודש אוגוסט בגוש עציון, נכנס בצהריים (שלישי) לניתוח ראש מורכב בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים.

המשפחה מבקשת מהציבור להרבות בתפילות עליו: נחום אלימלך בן זהבה רבקה.

נחום סובל מפגיעת ראש קשה, ונותח מספר פעמים מאז הפיגוע שאירע באמצע באוגוסט. מבית החולים נמסר: ''פגיעת הראש קשה ויהיה תהליך ממושך של טיפולים. זה לא הניתוח הראשון שנחום עבר אצלנו. הוא נותח מיד כשהגיע והוא הציל אותו ממוות''.

בפיגוע שאירע בצומת אלעזר בגוש עציון נפצעה בינוני אחותו של נחום, נעם נביס בת ה-20. היא שוחררה מבית החולים הדסה כשבועיים וחצי לאחר הפיגוע.

עם צאתה מבית החולים אמרה נעם, "אני מודה לכל עם ישראל. בכל מה שעברתי מאז הפיגוע אני מוקפת בשליחים טובים ואני עטופה בעזרה וזה לא מובן מאליו להגיע ליום הזה שאני משתחררת".

נחום ואחותו נעם, המתגוררים בישוב אלעזר שבגוש עציון, יצאו לתחנת האוטובוס שבצומת אלעזר במטרה להצטרף לבני משפחתם שהיו בחופשה בצפון.

בעודם עושים את דרכם על המדרכה ממעבר החציה לעבר תחנת האוטובוס האיץ לעברם המחבל שנסע ברכב ופגע בהם בעוצמה רבה. נעם נפגעה באורח בינוני ונחום באורח קשה מאוד.

שוטר שעבר במקום והבחין ברכב שנסע במהירות לעבר תחנת אוטובוס ופגע בשני הצעירים, זיהה כי המחבל ניסה לצאת מהמכונית, ביצע ירי לעברו ונטרל אותו.