קרן לייזר
קרן לייזר צילום: ISTOCK

הסרת קעקועים בלייזר הינו הליך טיפולי המיועד לכל אחד ואחת מביניכם המעוניין להסיר מגופו קעקוע ישן אותו הוא קעקע על גופו בתקופה כזו או אחרת במהלך חייו.

הליך טיפולי זה מיושם באמצעות מכשירי לייזר שונים שרק חלק מהם מאפשרים הסרה מוחלטת של כל סוגי הקעקועים וזאת ללא קשר לגודלם ולמספר הצבעים המרכיבים את הקעקוע.

חשוב לציין שהליך טיפולי להסרת קעקועים אינו מיושם בטיפול אחד אלא בסדרת טיפולים הנקבעת בהתאם לגודל הקעקוע, אזור הגוף בו הוא מופיע ומספר הצבעים המרכיבים את הקעקוע.

FOTONA QX MAX - מכשיר הלייזר המתקדם ביותר בעולם לטיפולי הסרת קעקועים

מבין כל מכשירי הלייזר המשמשים לצרכי טיפול הסרת קעקועים, מכשיר ה-FOTONA QX MAX נחשב למכשיר המתקדם והבטוח ביותר מסוגו.

באמצעות מכשיר זה ניתן לבצע הסרה מוחלטת של כל סוגי הקעקועים, וזאת לנוכח יכולותיו של המכשיר לשלוח אלומות אור (לייזר) בעוצמה משתנה ובהתאמה מלאה לכל צבע וצבע המרכיב את הקעקוע.

מכשיר זה מאושר על ידי משרד הבריאות הישראלי ומנהל התרופות האמריקאי ה-FDA, ובישראל הוא מוחזק על ידי קליניקה פרטית אחת העונה לשם: טופ לייזר, הנחשבת לקליניקה המובילה ביותר בישראל בתחום טיפולי הסרת קעקועים.

מה חשוב לבדוק לפני שניגשים לטיפולי הסרת קעקועים?

במידה וגם אתם מעוניינים להסיר קעקוע ישן מגופכם ואם גם אתם מחפשים אחר מקום מקצועי המתמחה בטיפולי הסרת קעקועים, חשוב שתקיימו הליך בדיקה מקדים בכל הנוגע להליך הטיפולי המיושם במקום.

לצורך כך, מומלץ לבדוק לגבי סוג מכשיר הלייזר המוחזק במקום לצורך ביצוע טיפולי הסרת קעקועים בלייזר, וכמו כן, את הניסיון המקצועי העומד לרשות הצוות המטפל.

חשוב להיוועץ עם הצוות המטפל לפני תחילת הטיפול וזאת על מנת לתאם ציפיות בכל הנוגע להיקף ההסרה של הקעקוע בהתאם לגודלו ומספר הצבעים המרכיבים אותו.

כפי שציינו לעיל, הסרה מוחלטת של קעקועים צבעוניים מתאפשרת אך ורק באמצעות מכשיר ה-FOTONA QX MAX המצוי ברשותה של טופ לייזר הקליניקה המובילה בישראל בתחום הסרת קעקועים, ולכן, אם גם אתם מעוניינים להסיר קעקוע צבעוני בכל גודל, אנו ממליצים לכם לקיים פגישת ייעוץ במקום.

טופ לייזר - הקליניקה המובילה בישראל לטיפולי הסרת קעקועים

ב-טופ לייזר, הקליניקה המובילה בישראל לטיפולי הסרת קעקועים, תוכלו ליהנות גם מיכולותיו של מכשיר הלייזר המתקדם ביותר בעולם להסרת קעקועים: מכשיר ה-FOTONA QX MAX וגם משירותיו של הצוות הטיפולי המנוסה והמיומן ביותר בישראל בנושא.

טיפולי הסרת קעקועים באמצעות לייזר ב-טופ לייזר, מאפשרים גם לכם ליהנות מהסרה מוחלטת של הקעקוע במסגרת טיפולים קצרה שהיקפה נקבע בהתאם לגודל הקעקוע ומספר הצבעים המרכיבים אותו.

לפרטים נוספים לחצו כאן

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו