נבחרת ארגנטינה
נבחרת ארגנטינהצילום: רויטרס

יממה סוערת עברה על ההתאחדות לכדורגל. רגע לפני שבחרו יו"ר חדש, בהתאחדות לכדורגל עסקו בדבר אחד - הגעתן של נבחרות הכדורגל של ארגנטינה ואורוגוואי לישראל למשחק ידידות.

השתיים, נבחרות הפאר מהגדולות ביותר בכדורגל העולמי והדרום-אמריקאי בפרט, אמורות היו להגיע למשחק ידידות באצטדיון בלומפילד שבתל אביב ב-19 בנובמבר, אך הדבר יצר בעיה בשל העובדה כי באותו היום ממש תשחקנה שתי נבחרות הכדורגל של ישראל את משחקיהן במסגרות האירופיות.

בעוד הנבחרת הבוגרת תתארח אצל צפון מקדוניה במשחק שינעל את שלב הבתים של מוקדמות יורו 2020, הנבחרת הצעירה תארח את נבחרת ספרד החזקה, ומשמעות הדבר היא כי המוני אוהדים יעדיפו את משחק הידידות בין שתי הנבחרות בעלות הכוכבים הגדולים ביותר בכדורגל העולמי מאשר את משחקיהן של הנבחרות הלאומיות של ישראל.

בהתאחדות לכדורגל הודיעו אמש, כי יפנו למארגני משחק הידידות וכן לאופ"א ו-פיפ"א בדרישה להזיז את משחק הידידות בין שתי נבחרות הפאר ליום אחר בכדי שלא לפגוע בנבחרות הכדורגל של ישראל וכי היא מתנגדת לקיומו של המשחק במועדו המקורי.

לאחר דרישתה של ההתאחדות לכדורגל ולחציה הרבים, היום (רביעי) הוחלט כי המשחק בין שתי הנבחרות הגדולות בכדורגל העולמי יוקדם ביום ויתקיים באצטדיון בלומפילד שבתל אביב ב-18 בנובמבר. בהתאחדות לכדורגל האורוגוואית אישרו את התאריך החדש כמו גם בארגנטינה ובקרוב ממש יוכלו אוהדי הכדורגל בארץ לצפות בליאו מסי, לואיס סוארס ויתר חבריהם לנבחרות הכדורגל של ארגנטינה ואורווגאי, מלהטטים על כר הדשא שבתל אביב.