גנץ ולפיד הצטרפו, לוין לא התרגש

גנץ ולפיד הצטרפו לפגישת המשא ומתן בין צוותי המו"מ של כחול לבן והליכוד בכפר המכביה. ראש צוות המו"מ של הליכוד: זו הצגה לתקשורת.

ערוץ 7 , ב' בחשון תש"פ

גנץ ולפיד הצטרפו, לוין לא התרגש-ערוץ 7
גנץ ולפיד בישיבת צוותי המשא ומתן
צילום: דוברות כחול לבן

יו"ר כחול לבן, בני גנץ וח"כ יאיר לפיד הצטרפו במפתיע לפגישת צוותי המשא ומתן של כחול לבן והליכוד המתקיימת הבוקר (חמישי) בכפר המכביה.

בתגובה מסר יו"ר צוות המשא ומתן של הליכוד, השר יריב לוין, "מדובר בתרגיל יח"צני שנועד להסתיר את העובדה שכחול לבן מתמידה בסירובה לקבל את מתווה הנשיא ופועלת להקמת ממשלת מיעוט עם הרשימה המשותפת".

"הצעתי לגנץ ולפיד את שירותי התרגום שלי מערבית לקראת פגישתם עם איימן עודה היום, שכן שם מנהלת כחול לבן מו"מ אמתי, ואילו איתנו מתנהל פייק מו"מ שהוא הצגה לתקשורת בלבד", הוסיף לוין.

בפגישה משתתפים ראש צוות המו״מ מטעם הליכוד השר יריב לוין, השר זאב אלקין ועו״ד מיכאל ראבילו. מטעם כחול לבן נוטלים חלק ד״ר יורם טורבוביץ ושלום שלמה.

שרת התרבות והספורט, מירי רגב, כתבה הבוקר בדף הפייסבוק שלה, "לא תאמינו, היום זה קורה. גנץ נפגש עם אימן עודה. מה הוא יציע להם? איימן עודה כחבר הקבינט המדיני ביטחוני? אולי אחמד טיבי, יו״ר ועדת חוץ וביטחון?"

"גנץ, מכיר אותם היטב. הוא הרמטכ״ל ה-20 של צה״ל, והם מעודדים לרצוח את החיילים שלנו, דוחפים מחבלים להתפוצץ על אזרחים", הוסיפה רגב.