עמיר פרץ:
להגיע לעצרת בכיכר רבין, המלחמה החשובה ביותר היא המלחמה על השלום

יו"ר העבודה נאם בכינוס ''החברים של רבין" ואמר כי "מנהיגים צריכים לקבל החלטות שיובילו את העם אל חוף מבטחים מדיני, בטחוני וחברתי"

חזקי ברוך - ערוץ 7 , ג' בחשון תש"פ

להגיע לעצרת בכיכר רבין, המלחמה החשובה ביותר היא המלחמה על השלום-ערוץ 7
עמיר פרץ ליד קברו של רבין
צילום: דוברות העבודה גשר

יו"ר רשימת העבודה-גשר, ח"כ עמיר פרץ, קרא לציבור להגיע לעצרת לזכרו של יצחק רבין ז''ל שתיערך במוצאי שבת בכיכר רבין בתל אביב.

פרץ השתתף בכינוס "החברים של רבין'' ליד קברו בהר הרצל ואמר "אני מתחייב כי כל עוד כוחותיי עימי אמשיך להילחם לשנות את המציאות, כי ישנן רק שתי אפשרויות, או שתקום ממשלה שתקבל את ההחלטות האמיצות והנכונות לפני הקטסטרופה או שהמציאות שתגיע אחרי הקטסטרופה תכפה עלינו את אותן ההחלטות, רק אחרי ששילמנו מחיר יקר מאוד.

''מנהיגים צריכים לקבל החלטות שיובילו את העם אל חוף מבטחים מדיני, בטחוני וחברתי", הוסיף פרץ, ''אני כיו"ר מפלגת העבודה מאמין כי דרכך היא הדרך הנכונה, כי זהו המצפון והמצפן לה זקוקה מדינת ישראל. אני מתכוון להמשיך ולהילחם על דרכך, וגם אם זה ייקח שנים, אין לי כוונה להתייאש, כי זו חובתי לילדנו ולנכדינו להפוך את חזונך שנגדע באיבו למציאות הישראלית".

פרץ התייחס לעצרת שתתקיים במוצאי שבת: "מחר תתקיים עצרת בכיכר, שם נלקחת מאיתנו, ואני קורא לכולם להגיע בהמוניהם כדי להזכיר לכולם שהמלחמה החשובה ביותר היא המלחמה על השלום, ועל אמונה זו נפלת במשמרתך והותרת מחנה שלם שמחפש את דרכו".