מאקס בלובנד
מאקס בלובנד צילום: יחצ

חברת הטכנולוגיה הישראלית AppsVillage שהקימה פלטפורמה בינלאומית לתמיכה בפיתוח עסקים קטנים ובינוניים, תשיק שירותי מיקרו-פייננס ללקוחותיה בעולם.

לחברה רשת של מעל ל-500,000 עסקי SMB (עסקים קטנים ובינוניים) ומעל ל-4,500 לקוחות המשלמים עבור שירותיה.

הפלטפורמה של החברה, המאפשרת כיום לעסקים קטנים ובינוניים לייצר אפליקציית מובייל לעסק שלהם בלחיצת כפתור בעלות נמוכה, תורחב לאפשרות לקבל מגוון שירותים פיננסיים נלווים הכוללים: מיקרו הלוואות ואשראי, מיקרו-חסכונות ומיקרו- ביטוחים

מטרת השירותים המיקרו פיננסיים של AppsVillage היא לסייע לצמיחה של עסקים קטנים ובינוניים ברחבי העולם, בנוסף לאפשרויות הצמיחה והכלים המתאפשרים מהאפליקציה שלה.

שירות המיקרו הלוואות של AppsVillage יהיה הראשון שיושק במחצית הראשונה של שנת 2020 ויציע בלחיצת כפתור הלוואות בסכומים של בין 5,000$ ל-50,000$.

תחילה יפתח השירות ללקוחות ה-SMB של החברה בארצות הברית ולאחר מכן תפתח האופציה ללקוחות חדשים בארה"ב ובאוסטרליה.

כחלק ממהלך הרחבת השירותים למתן שירותים פיננסיים, חתמה AppsVillage הסכם שותפות עם חברת Seek Capital, LLC האמריקאית, המספקת שירותיי יעוץ ומימון לעסקים קטנים ובינוניים בארה"ב.

שירות המיקרו הלוואות של AppsVillage מעניק הלוואות עסקיות תוך 24 שעות, המאפשרות ללקוחות לקבל על בסיס דמי המנוי שלהם אשראי לטובת מימון קמפיינים לשיווק עסקיהם בפלטפורמה, כמו גם מימון מלאי, מימון עסקי שוטף ועוד, שיתרמו לגדילה העסקית שלהם תוך כדי מינוף השירותים של הפלטפורמה.

החברה נמצאת כעת בשלבים האחרונים של תהליך עמידה בדרישות הרגולטוריות הרלוונטיות לטובת השקת מוצריה הפיננסיים החדשים באוסטרליה ובארה"ב. עם קבלת האישורים מתכננת Appsvillage להשיק את השירות כבר במחצית הראשונה של 2020 ומשם להרחיב את השירותים.

במהלך שנת 2019 חוותה החברה צמיחה מהירה של גיוס לקוחות SMB המשתמשים שייצרו אפליקציה ע"י הפלטפורמה שלה. ומתקרבת ל-5000 לקוחות משלמים.

מקס בלובנד, מייסד משותף ומנכ"ל: "החברה שלנו נמצאת בעמדה ייחודית למינוף בסיס הלקוחות הקיימים בעסקים קטנים ובינוניים באמצעות הצעת שירותים נוספים בפלטפורמה שלנו. לקוחות SMB המשתמשים באפליקציה למובייל בעזרת הטכנולוגיה שלנו, יוכלו לקבל מימון בלחיצה אחת ולהגדיל את פוטנציאל העסק והרווחיות שלהם. זהו עוד צעד חשוב המביא ערך ללקוחותינו".

AppsVillage הינה פלטפורמה המציעה פתרון טכנולוגי חדשני מבוסס SaaS המאפשר לעסקים קטנים ובינוניים לפתח אפליקציות מובייל מסחריות ייחודיות באופן מהיר, זול, פשוט ועצמאי ובכך להגיע ללקוחות קיימים ולקוחות חדשים בצורה ישירה ובעלויות נמוכות.

הטכנולוגיה מאפשרת למעשה הפיכת עמודי פייסבוק עסקיים לכלי שיווק דיגיטלי מידי כאפליקציית מובייל (להבדיל מעמוד בדפדפן בלבד) הפותח פוטנציאל משמעותי של בעלי העסקים הקטנים להגיע למיליוני אנשים וצרכנים ברחבי העולם.

AppsVillage נבחרה לאחרונה ע"י פייסבוק לתוכנית היוקרתית והמצומצמת שלה ב-Playground, המלווה סטארט-אפים מבטיחים.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו