קהילת בעלי העסקים של בנימין יוצאת לדרך

כ-400 בעלי עסקים השתתפו הבוקר בהשקת קהילת בעלי העסקים בהשתתפות שר הכלכלה אלי כהן וראש המועצה ישראל גנץ.

ערוץ 7 , ו' בחשון תש"פ

בכנס שנערך הבוקר (שני) באזור התעשייה שער בנימין, השיקה המועצה האזורית מטה בנימין ומשרד הכלכלה והתעשייה השיקו את קהילת העסקים הגדולה של בנימין – Binyaminbiz.

האירוע נערך במעמד שר הכלכלה והתעשייה ח"כ אלי כהן, ראש מועצת בנימין ישראל גנץ ונציגי מעוף ובעלי העסקים זכו לשמוע בו מגוון הרצאות בתחומי חווית הלקוח, פיתוח קשרים, מיקוד העברת מסרים ופיתוח ברשתות החברתיות.

שר הכלכלה פתח את דבריו ושיבח את מועצת מטה בנימין והעומד בראשה על החשיבה הייחודית למען העסקים.

"כיף לראות את הפעילות שמועצת בנימין בראשות ישראל גנץ וצוותו מובילה למען העסקים של בנימין. ברגע שיש עסקים בצמיחה, האזור נהנה בחוזקה כלכלית שמשפיעה רבות על כלל התחומים ומועצת בנימין מבינה זאת ומובילה מהפיכות רבות", אמר כהן.

ראש המועצה ישראל גנץ אמר לשר, "בשנה האחרונה המועצה הובילה תהליכים רבים לטובת מרחב שיעניק לבעלי העסקים ייעוץ ותמיכה מקצועית אשר תעניק להם את הבסיס להצלחה. ברוך ה' כעת אנו קוצרים את הפרות עם הקמת הקהילה אבל חשוב שנזכור שיש עוד לאן לשאוף ולהתקדם."

אלי היומן, מנהל סניף מעוף אריאל אמר באירוע, "אני שמח לראות את הנוכחות הגבוהה של קהילת העסקים החזקה של בנימין, הרבה בזכות שיתוף פעולה מוצלח של מעוף ומוא"ז בנימין, וישראל גנץ שמבין כי המשמעות של כלכלה מקומית חזקה זו חברה חזקה ומועצה איתנה. עסקים רבים בבנימין כבר נהנים מיעוץ מסובסד ומגוון הקורסים שמעוף מציעים. יש לכם מקום אצלנו. להתייעץ וללמוד, להתפתח ולקבל סיוע להגדלת העסק".

קהילת "בנימין ביז" מכוונת לבעלי העסקים ביהודה ובשומרון בכלל ובבנימין בפרט, ותעניק לחברים בה כלים רבים ליצירת שיתופי פעולה עסקיים, כנסים והשתלמויות עם המרצים הטובים בישראל והענקת תמיכה לליווי וייעוץ עסקי.

מטרת מועצת בנימין היא לגרום לבעלי העסקים להבין את הערך שיש לקהילה להציע וכן להביא לידי ביטוי את ההשקעה הרבה של המועצה בעסקים המשקיעים בתחומה ומחוצה לה.

האירוע התקיים בבנימין טק, מתחם עבודה משותף לבעלי עסקים וחברות. המתחם החדש מאפשר לשוכרים להנות מעבודה בסביבה מעוצבת ויצירתית המאפשרת להם לייצר חיבורים ושיתופי פעולה עסקיים.