הטרנד החם של השכרת משרדים בבני ברק

בשנים האחרונות ניתן לראות שינוי מגמה בכל הקשור למרחבי העבודה,

תוכן שיווקי , ז' בחשון תש"פ

כלכלה
כלכלה
צילום: btc

בשנים האחרונות חלה מהפכה בשוק העבודה בישראל. ניתן לראות לפי המחקרים שנעשו לאחרונה, שחל גידול דרמטי בהיקף היזמות העסקית בעולם החרדי.

מאות עסקים חדשים נפתחים מידי שנה והתופעה רק הולכת וגוברת עם השנים.

כיום- 11% מבוגרי קורסי יזמות דיווחו לעורכי המחקר, על פתיחת עסק משלהם. 51% נוספים הצהירו שהם מתכוונים לפתוח עסק ממש בקרוב. נתון מדהים לכל הדעות.

ניתן לראות גם גיוון רחב של נישות ותחומי עיסוק, בין היתר נפתחו עסקים בתחומים כמו: חנויות בגדים, בעיקר בגדי נשים וילדים, חנויות ומפעלים לתכשיטים, חברות הסעדה ומסעדות, מרפאות של רפואה אלטרנטיבית, גני ילדים, משפחתונים ועוד

השכרת משרד בבני ברק –כל היתרונות

כל עסק וחברה חייבים מרחב עבודה מודרני ומצויד היטב, על מנת שהעסק יתפקד כמו שצריך, המשרדים הפכו הרבה יותר מ "רק מקום עבודה" ומשמשים ממש כמו חלון ראוו, המייצג את העסק כלפי חוץ, ולכן בחירת משרדים להשכרה אינו דבר של מה בכך ,ודורשים מחשבה, תכנון ויצירתיות על מנת לשדר ללקוחות ולעובדים, את המסר השיווקי הנכון.

בשנים האחרונות ניתן לראות שינוי מגמה בכל הקשור למרחבי העבודה, רוב היזמים ובעלי העסקים, בבני ברק והסביבה אינם מוכנים עוד להתפשר על פרמטרים חשובים כמו: מיקום, יוקרה, עיצוב מודרני ושימושי.

מוטי וייסמן, יזם עסקי בתחום התכשיטים, מספר "הזמן שלי שווה כסף וזמן העובדים שלי יקר, ולכן אני לא מוכן להתפשר על מיקום נוח ונגיש לתחבורה ציבורית ומקומות חנייה. כמו כן, כשאני עורך פגישות עם יזמים ולקוחות מחוץ לעיר הבאים ממגזרים שונים, ומזמין אותם לבוא למשרד שלי ,הם הורגלו לאווירה עסקית מכבדת ויוקרתית, ולא בטוח שיהיו מוכנים להיפגש במשרד צפוף, ישן, ולא נגיש".

מוטי, הוא רק אחד מיני רבים ולכן ברור ואך טבעי שהביקוש להשכרת משרדים בבני ברק עלה פלאים, וכל משרד בבניין משרדים, נחטף בתוך זמן קצר, ומושכר לבעלי עסקים, המבינים את הצורך והחשיבות לקידום העסק שלהם.

בניין לב העיר- העסק שלך במרכז

נדיר למצוא בניין להשכרת משרדים בבני ברק המשלב את כל היתרונות במקום אחד: מיקום מרכזי, מגוון רחב של משרדים להשכרה בכל הגדלים והעיצובים, מראה יוקרתי, אווירה נעימה ומכבדת, חללי עבודה משותפים ועוד

בניין לב העיר BTC הוא ממש פנינה עסקית בלב העיר, בצומת הרחובות רבי עקיבא וירושלים. העסקים שכבר ממוקמים במגדל, יכולים לעסוק בראש שקט בפעילות המשרדית, כשלרשותם הסביבה האיכותית והיוקרתית ביותר. הם כבר זוכים לפריחה עסקית ושגשוג כלכלי.

מוזמנים להצטרף להצלחה ולבחור עוד היום את המשרד ששלכם! לקביעת פגישה התקשרו -. 072-3957199