סירים לכיריים אינדוקציה

התחשק לך להתנסות במתכון חדש? לפעמים זו דרך מתסכלת במיוחד לגלות שכלי המטבח שברשותך לא "עושים את העבודה".

תגיות: בישול
תוכן שיווקי , ח' בחשון תש"פ

סירים לכיריים אינדוקציה-ערוץ 7
בישול
צילום: יח"צ

המטבח נמצא בשימוש יום יומי - ואין דבר מתסכל יותר משימוש בכלים בגדלים הלא מתאימים, במחבתות ששורפות את האוכל וסירים שלא מבשלים באופן אחיד. אם התסכול הזה מוכר לך, אין מה לדאוג, מסתבר שיש לכך פתרון.

כל מי שאוהב לבשל במטבח ידע להגיד לך שבחירה נכונה של כלי המטבח חשובה לא פחות מהמתכון, ומספיק להכין ארוחה קטנה כדי להבין שאין תחליף לכלי מטבח איכותיים ויעילים. ואם נאמר את האמת, לרובנו אין את הכלים הנכונים למשימה שאנו מייעדים להם – כך שהתוצאה בדרך כלל משאירה לאוהבי הבישול תחושה של פספוס.

כדאי להכיר – סירי ברגהוף

בדיוק בנקודה זו הרימה ברגהוף ישראל את הכפפה, ועושה רושם שהיא מבינה היטב את הצרכים של הבשלנים, הן המתחילים והן המתקדמים שבינינו. המוטו המוביל של החברה הוא "עיצוב איכותי במחיר המותאם לכל כיס". לדבריה, את המוטו החברה מגשימה דרך הקפדה על שכלול תהליך הייצור – ועל תהליכים שמתבצעים בחברה עצמה ופיקוח על ידי מומחים. השילוב של ייצור מוקפד יחד עם מעצבי מוצר שמתמחים בעולם המטבח והבישול נועד להביא אליך את הסירים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, שישרתו אותך למשך שנים ארוכות.

בין היתר, ניכר שברגהוף מציבה דגש על נוחות - וזו באה לידי ביטוי גם בהתאמה של כל כלי לכיריים מסוג אינדוקציה. היום אפשר לראות כי יותר ויותר בתים עוברים לבישול בכיריים המבשלות באינדוקציה, והסירים של ברגהוף יתאימו למטבח שלך, בין אם השימוש הוא בגז או אינדוקציה.

נוחות, יופי ושימושיות במטבח – מכסים את כל הטווח

טווח המוצרים של ברגהוף ישראל רחב וכולל סירים לאינדוקציה, כלי בישול, אפייה, כלי אוכל - ואפילו כלים נלווים למטבח ופריטים מסוגננים. כל אלו עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, בייצור, בעיצוב ובשימושיות. בתהליך הייצור באים לידי ביטוי הצרכים הארגונומיים של המשתמשים במוצרים, כאשר כל כלי עוצב כך שיחמיא למטבח - והאיכות שלו מתבטאת בכל שימוש.

כשמדובר באיכות גבוהה – אשר לזהות זאת בקלות

כלי המטבח של החברה מתאימים כולם לבישול על כיריים מסוג אינדוקציה. לכן התחתית שלהם תהיה מגנטית ועם סימון של המילה "Induction". גם על האריזה של המוצר ובחוברת ההוראות יצוין כי ניתן להשתמש בכלי בכל סוגי הכיריים. מלבד זאת, החברה יצאה עם פטנט בלעדי בדמות תחתית בעלת שש שכבות, המעניקה פיזור חום אחיד ומהיר, כאשר בכל מקרה - על תחתית הסיר תמיד יוטבע שם החברה - וכך ניתן להבטיח איכות גבוהה במטבח.

כל רגע במטבח יכול להשתדרג באופן ניכר

עם הכלים הנכונים, הכנת אוכל יכולה להיות חוויה יום יומית מהנה במיוחד. בין אם יש לך משיכה לבישול ובין אם רק התחלת את דרכך, בחירת הכלים המתאימים היא המפתח להנאה. כיצד בוחרים נכון? בבחירת הכלים מומלץ להתייחס לשלושת הפרמטרים הבאים:

  • מגוון – מומלץ שיהיו לך מגוון כלים במגוון גדלים וזאת כדי להכין סוגים שונים של מנות.
  • איכות – כבר דיברנו על האיכות, אך נדגיש שוב שפיזור חום ואיכות הכלי ישפיעו על הטעם והמרקם הסופיים.
  • נוחות – כל כלי חייב להיות ארגונומי, נוח לעבודה וכך לאפשר לך לעבוד זמן רב בלי להתעייף.

כדי להכיר את הקטלוג של ברגהוף ישראל ולהזמין אונליין - אתר האינטרנט של החברה נגיש, נוח ומציג את כל האפשרויות בצורה ברורה שהופכת גם את הקנייה למהנה. לפרטים נוספים, ניתן לפנות לנציגי ברגהוף ישראל ולקבל ייעוץ והכוונה.

אתם מוזמנים לפנות אלינו

אתר האינטרנט: https://www.berghoff.co.il/

כתובת: רח' משה אבן עזרא 23 אשדוד

טלפון: 077-9975481