המהפכה השקטה של מכונת הקפה המשרדית

קפה הוא לא רק משקה פופולרי במיוחד - אלא גם פקטור משמעותי בתפוקת העבודה בכל משרד שהוא.

תגיות: קפה
תוכן שיווקי , ח' בחשון תש"פ

המהפכה השקטה של מכונת הקפה המשרדית-ערוץ 7
מכונת קפה
צילום: יח"צ

אולם, מה יכולים בעלי משרדים לעשות על מנת למקסם את היעילות של צריכת הקפה המשרדית? הכירו את המודל המהפכני שהופך את הקפה לכלי עבודה של ממש.

ממחקרים עולה שבמידה הנכונה - הקפאין אכן תורם לבריאות, מעלה את רמות האנרגיה ומסייע לירידה במשקל. בסביבה משרדית, הקפה משפר את יכולת הגוף לחמצן שומנים ואף עוזר בהעלאת רמות הדופמין ויכולת הריכוז. מלבד זאת, הלקוחות שמגיעים למשרד כבר מצפים היום שיציעו להם כוס קפה איכותית - וגם ספקים ושותפים עסקיים לא ממש מוכנים להתפשר על פחות מהטוב ביותר.

למעשה, קשה לתאר את יום העבודה המודרני בלי נגישות גבוהה לקפה. הצורך בקפה מתעורר בשעות הבוקר המוקדמות, ממשיך הפקקים וכולל כמובן את הפסקות הקפה במשרד ובין פגישות חשובות. על רקע כך, אפשר גם להבין מדוע בעלי עסקים מזהים את הצורך במכונת קפה לעסקים ובפולי קפה טריים שיהיו זמינים לאורך שעות העבודה (וגם לאחריהן).

החדשות הטובות הן - שבעלי משרדים יכולים כיום לקבל את מכונת הקפה המושלמת - לגמרי בחינם.

כך נראה הדור הבא של חווית הקפה במשרד

"בונה קפה" משווקת פולי קפה ומעמידה את מכונות הקפה לרשות המשרד שלך בהשאלה - תוך כדי מתן מעטפת שירות תיקונים למכונה עצמה. במודל המהפכני הזה, בעלי עסקים מקבלים את המכונה בלי התחייבות: מהרגע שבו הלקוח בוחר את המכונה שמתאימה לו, התשלום הוא על פולי הקפה בלבד ושירותי התחזוקה והתיקונים כבר כלולים במחיר.

לחיצה אחת בדרך לקפה המושלם

בקטלוג של "בונה קפה" יש כ-15 תערובות קפה שונות. התוצאה היא מענה על מגוון רחב של טעמים – ושלל לקוחות מרוצים מדן ועד אילת.

נוסף על כך, כדאי לציין שהחברה עובדת עם מכונת קפה שוויצרית מדגם JURA X7, שהייחוד שלה מתבטא באפשרות להכין 3 תערובות שונות במקביל. ל-JURA X7 יש סטרימר, צינורית ו-2 משאבות – אחת למערכת הקפה ואחת למערכת החלב. הדגם נחשב למוצלח במיוחד, עד כדי כך שהוא משרת מפעלים באיטליה ובשוויץ.

לחילופין, ניתן להתייעץ עם נציגי "בונה קפה" כדי להתעניין בהשכרת דגם San Marko s1000 אוSaphira FRANKE ולשדרג את חווית הקפה והארומה בלי להתאמץ.

בכל מקרה, כל דגמי המכונות של "בונה קפה" עובדים בטכנולוגיית וואן טאצ' כך שהעובדים והלקוחות רק צריכים לחיצה אחת פשוטה כדי לקבל את הקפה המושלם בכל שעה.

בונה קפה - הרבה יותר מפולי ומכונות קפה

הפתרון של "בונה קפה" נועד לסגור לבעלי עסקים את כל הפינות. ראשית, בונה קפה נותנת שירות מכל הלב ומתחייבת להגיע תוך 24 שעות לריענון של מאגרי פולי הקפה או לתיקון תקלות במכונה. שנית, החברה עובדת עם 4 בתי קליה בארץ ועוד 2 בתי קליה באיטליה כדי להביא לישראל את פולי הקפה הכי טובים בעולם.

נשמע טוב מכדי להיות אמיתי? תנו לעובדים לנסות ותגלו בעצמכם.