יאיר נתניהו יעודד מלחמה ב-BDS

בנו של ראש הממשלה ירואיין על ידי הרב שמולי בוטח באירוע לסטודנטים בניו יורק. "הוא פטריוט ישראלי, אכפת לו מאוד מהארץ ומהציונות"

יוני קמפינסקי - ערוץ 7 , ח' בחשון תש"פ

יאיר נתניהו יעודד מלחמה ב-BDS-ערוץ 7
יאיר נתניהו
צילום: FLASH90

יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה, יעניק הלילה (רביעי, שעון ישראל) ראיון לרב שמולי בוטח, באירוע של רשת הערכים העולמית בניו יורק.

הרב בוטח סיפר כי ברח בנתניהו משום שהוא "פטריוט ישראלי, שאכפת לו באופן הכי עמוק מהארץ ומהציונות. הוא קול חזק מאוד, אחד האנשים הצעירים המשפיעים בישראל".

לדבריו, "יאיר בא ממשפחה שתרמה רבות לישראל. דודו, שמעולם לא פגש, שנהרג באנטבה והיה אחד מגיבורי ישראל הגדולים היה יוני נתניהו. אביו הוא ראש הממשלה שכיהן הכי הרבה שנים בתפקיד הרם".

מדובר בשיחה מול צעירים הלומדים בקמפוסים ונתקלים ברטוריקה אנטי-ישראלית. המטרה בהבאת יאיר נתניהו היתה לספק להם תשובות ולעודד את הצעירים להגן על ישראל ועל הקשר שלה ליהודה ושומרון.

רשת הערכים העולמית מארחת באופן קבוע מחוקקים אמריקניים, מושלי מדינות, פקידים בכירים מארה"ב ומישראל וידוענים אחרים. "אני מאמין מאוד בדיאלוג, אני מאמין מאוד בדיאלוג, שיחה ודיון", מסביר הרב בוטח, "זה מאפשר לאנשים בקהל לשמוע מי באמת האורח הניצב בפניהם".