אדוארדו קוקרמן, רומן לוי ודניאל רואש
אדוארדו קוקרמן, רומן לוי ודניאל רואשצילום: יח"צ

לפני מספר ימים התקיים אירוע ההייטק Transtech התשיעי, שאותו קיימה לשכת המסחר והתעשייה ישראל - צרפת, אשר מקדם את שיתופי הפעולה בין שתי המדינות, עם דגש על חדשנות טכנולוגית.

האירוע התקיים במתחם Mindspace ברחוב רוטשילד בתל אביב, אליו הגיעו מעל ל- 175 אורחים ובכירים מהתעשייה הצרפתית והישראלית.

בשיאו של האירוע קיבל רומן לוי, מנכ"ל רשת מתחמי העבודה המשותפים Urban Place, אשר עלה לארץ מצרפת, פרס על השקעתו במדינה ועל פועלו לקידום חברות וסטארט-אפים רבים בישראל.

לוי משקיע רבות לקידום חברי קהילת Urban Place באמצעות אירועי נטוורקינג, מיטאפים מקצועיים, עזרה וייעוץ, וגם פועל בשיתוף פעולה רחב עם משקיעים ישראלים ובינלאומיים שמגיעים למתחמים להכיר סטארט–אפים מעניינים.

באירוע לקחו חלק זהר זיסאפל, יו"ר רד–בינת שהציג את עתידו הטכנולוגי של עולם הרכב, יוסי דן אשר עומד בראש חברת Challengy, תמר סרגה שהציגה את מחקרה בנושא סטארט - אפים ישראלים בצרפת ועוד דוברים מרתקים.

את הפרס, מדליה מעוטרת בנופי העיר ירושלים, קיבל לוי מד"ר דניאל רואש, נשיא לשכת המסחר והתעשייה ישראל-צרפת (CCIIF) ומאדוארד קוקרמן, יו"ר בית ההשקעות קוקרמן.

רומן לוי סיפר על המעמד המרגש "אני מתרגש ומלא תודה ללשכת המסחר ישראל – צרפת שבחרה בי לקבלת הפרס. תמיד חשבתי ששתי המדינות יוכלו להפיק המון משיתופי הפעולה ביניהן, ואני שמח להיות חלק מהעשייה שמחזקת את הקשרים הללו".