אבטחת מתקנים: להרגיש בטוח בכל מקום

בין אם אתם עצמאיים בתחום הביטחון או אבטחת המידע ובין אם כיזמים וקבלנים יש בחזקתכם אתרי בניה, אתם תצטרכו לאבטח אותם.

תגיות: בטיחות
תוכן שיווקי , י"ב בחשון תש"פ

אבטחת מתקנים: להרגיש בטוח בכל מקום-ערוץ 7
בטיחות
צילום: Shutterstock

הדבר נעשה על יי חברת אבטחת מתקנים אשר דואגת לכך שרק גורמים מורשים יוכלו להיכנס לשטח השמור. כאשר יש לכם חברת אבטחת מתקנים לצידכם אתם יכולים להיות בטוחים שהיא תעשה את המיטב בשביל לשמור על המקום המיועד על פי קודי סינון שתכתיבו לה ובהתאם לכללי אבטחה מקצועיים.

להרגיש בטוחים – יש מי שדואג לכם

בחברת אבטחת מתקנים לוקחים כל פרויקט אבטחה ברצינות המרבית. כבר בימים הראשונים למכרז, עורכת החברה סיור במתקן וממפה כשלי אבטחה צפויים. החברה מוסרת על כך מידע לכם – כיזמי העבודה, ומתקנת את כל מה שיש בידה לתקן. החברה תקבע סדרה של נהלי אבטחה בהתאם לסוג האבטחה הנדרש ממנה.

עבודה על בסיס אפיון מלא מהלקוח

חברת אבטחת מתקנים תעבוד תמיד על פי אפיון מהלקוח. היא תשכיל לבקש תעודות מהסוג שאתם מבקשים שייבדק, ותותיר לאנשים להיכנס בהתאם לאותן תעודות. ניתן גם להעביר רשימה שמית או אחרת של גורמים רשאים או לחילופין של גורמים שאינם רשאים להיכנס. החברה תפעל תמיד בהתאם לנהלים שהצבתם לה ותקבע פרקטיקת סינון על פיהם בלבד.

שמירה על הסיווג והחיסיון בתוך המתקן באופן מלא

חברת אבטחת מתקנים תדאג שמש שצריך להישאר במתקן יישאר במתקן, לא ייצא החוצה ולא ידווח לסביבה החיצונית. בהתאם לנהלים שתציבו, החברה תמנע צילום או תיעוד של המתקן ותשמור עליו מאובטח בהתאם לציפיותיכם.

עבודה מסורה ומקצועית מול כל לקוח

סיירי חברת אבטחת מתקנים מקושרים לחדר בקרה של מוקד אבטחה באמצעות קשר אלקטרוני. הוא מסייע להם מרחוק לאבטח כל מתקן, לזהות סכנות ולמסור מידע עדכני שהתקבל אשר מסייע באבטחה. מנגד, הסיירים בחברת אבטחת מתקנים הם יוצאי יחידות קרביות ובעלי הכשרה בלחימה, אבטחה ושמירה. לכן, כשאתם מזמינים חברת אבטחת מתקנים אתם מבטיחים הגנה מלאה על המתקנים שלכם, הכוללת שמירה אדוקה, בדיקה על פי הנהלים שהצבתם, מסירת דו"חות על גורמים שניסו להיכנס למתקן בכל יום עבודה וכינון שיתוף פעולה מלא עמכם בתור יזמי הפרויקט.