שירותי ניקיון משרדים: כך בוחרים נכון

שירותי ניקיון הם נושאים שמצריכים עבודה מקצועית.

תגיות: ניקיון
תוכן שיווקי , י"ב בחשון תש"פ

שירותי ניקיון משרדים: כך בוחרים נכון-ערוץ 7
ניקיון
צילום: Shutterstock

בעוד אשר בביתכם הפרטי ניתן להזיז רהיטים במשקל בינוני ולבצע את הנדרש, במשרד, כשציוד כבד אופף את המרצפות, שטיחי קיר לקיר ופרקטים נמצאים בחדרים והעומס הפנימי מורגש היטב, אתם צריכים גורם מקצועי שמכיר את העבודה וייקח את הניקיון תחת אחריותו. חברת ניקיון משרדים מבצעת מכלול של משימות אשר כל בעל משרד צריך לשאוף והתהוותן על מנת להבטיח חללי עבודה נקיים.

ניקיון משטחים מיוחדים: שטיחי קיר לקיר ופרקטים

בעוד אשר קרמיקת טראצו מצריכה סבון רצפה רגיל ומים בלבד, כשיש לכם עסק עם שטיחים ופרקטים חומרי הניקיון מאד מסוימים, מאד ספציפיים, כל טעות עלולה לפגום בתשתיות ולהכניס אתכם לחובות של עשרות אלפי שקלים על תיקון והתקנה מחדש. את המשטחים הללו משאירים לחברה מקצועית המספקת שירותי ניקיון גם אם אתם יודעים מהם החומרים; עבודה עם מינונים לא נכונים וטכניקות ניקיון שגויות עלולות להוביל להשחתה. רק חברת ניקיון תדע בדיוק כיצד לתחזק שטיחים ופרקטים, כיצד לנקות ולקרצף אותם כמו שצריך ולהשאיר לכם משרד נקי ומצוחצח.

טיפול יסודי במשטחי אבן, קרמיקה ו- PVC הכולל פוליש ווקס

גם במשטחים קשיחים מאבן, שיש ו- PVC צריך לדעת את העבודה. בשונה ממשטחי הפרקט והשטיחים הרגישים, משטחים אלו קלים יותר לניקיון. סבון רצפה רגיל יעשה את העבודה. אבל ניקיון משרדים רגיל אינו המענה הנדרש הבלעדי. הרצפות עלולות להישחק, להיראות ישנות ואפילו לפתח סדקים כתוצאה משימוש יתר. לשם כך, יש לתחזק אותן עם פוליש ווקס על מנת להבטיח ניקיון משרדים מושלם עם משטח דריכה מבריק בכל מקום.

עבודה בעומסי ציוד וצפיפות

חברות המספקות שירותי ניקיון צריכות להכיר היטב את העבודה בחדרים עמוסי מחשבים, שרתים, ציוד מפעלים וספריות, לפתח מתודות חכמות של שמירה על פריטי הציוד הללו, ואספקת ניקיון לכל מקום מלוכלך, כולל מקומות צפופים הנמצאים בין הפריטים הללו. רק כך, בעלי המשרד יזכו למשרד שלא רק ייראה נקי אלא גם יהיה נקי.

ניקוי חלונות חיצוני – יתרון

חברות שמשכנן הוא קומה 10 או 16 חייבות שירות ייעודי לעבודה זו, הכולל ניקיון בגובה עם מנוף וחבל. גם בקומות נמוכות מומלץ לשכור שירות זה וליהנות משירותי ניקיון מושלמים. צעד זה יבטיח לא רק ניקיון משרדים אלא גם נוף מרהיב ומאיר עיניים מכל חלון במשרד.