אני שולמן
אני שולמן צילום מסך

יותר מ-120 אלף גברים ונשים הצטרפו בשבועות האחרונות לקבוצת הפייסבוק החדשה ''אני שולמן'', המאגדת עצמאים ובעלי עסקים מכל רחבי הארץ.

אלפי פוסטים פורסמו בקבוצה עד היום, בהם מתארים האזרחים את סיפורים האישי ומביעים מחאה על נטל המיסים, דרישות התשלום של המדינה, היעדר הזכויות והקשיים לעבוד מול הרשויות והגופים הממשלתיים.

היום (שני) בשעה 11:11 צפויים מארגני הקבוצה להיחשף ולהציג את דרכי הפעולה שעד כה היו חסויים. רבים מהמצטרפים לקבוצת ''אני שולמן'' הביעו תקווה שמאחורי המהלך לא עומדים פוליטיקאים.

''אנו השולמנים בעלי חזון, גייסנו את טובי המוחות לאגד יחד חצי מיליון שולמנים בישראל, מעוסק פטור ועד בעל חברה לארגון שאינו פוליטי ביסודו, חוצה מגדרים ומגזרים, במטרה לייצג את ענייני השולמנים מול מוסדות המדינה וביחד נגדיר מחדש את זכויות האזרח במדינת ישראל", נכתב באתר הרשמי.

''בכוונתנו להעביר מסר של אחדות, חיבור ואהבה לצד אסרטיביות ומקצועיות למען המטרה. שולמן הוא אזרח עצמאי, דמוקרטי שומר חוק, שאוהב את המדינה", נכתב.

מארגני היוזמה פרסמו את מטרות המאבק: שינוי המדיניות כלפי המגזר העסקי, מתן זכויות יסוד לפי עיקרון השוויון, טיפול בעוולות קיימות, בלימת גזירות עתידיות, שיפור חוק פנסיה לעצמאים, הרחבת הוצאות המוכרות במס, בחינת שינוי אופי חוק המע”מ, צמצום הבירוקרטיה ברשויות, שינוי חקיקה בתחום עובדים זרים, הקלות ותגמולים למעסיקים, שינוי מוסר התשלומים הממשלתי, יצירת רשת ביטחון כלכלית.

צילום מסך
צילום מסך
צילום מסך
צילום מסך