יופעל מרכז חוסן באשקלון

ממלא מקום מנכ"ל משרד ראש הממשלה נפגש עם ראשי המועצות בדרום. יוקם צוות עבודה מיוחד שיגבש תכניות לקידום עוטף עזה והעיר אשקלון.

חזקי ברוך - ערוץ 7 , ט"ז בחשון תש"פ

יופעל מרכז חוסן באשקלון-ערוץ 7
אחת הפגישות, היום
צילום: דוברות

ממלא מקום מנכ"ל משרד ראש הממשלה, רונן פרץ, קיים היום (חמישי) סדרת פגישות עבודה עם ראשי ערים וראשי מועצות בעוטף עזה ובעיר אשקלון, במהלכן שמע על הצרכים השונים של כל מועצה ועירייה ועדכן אותם בסטטוס הנושאים שבטיפול.

בנוסף, הוחלט במסגרת הפגישות כי יוקם צוות עבודה מיוחד במשרד רה"מ על מנת לגבש תכניות שונות לקידום האזור.

פרץ סיפר "הגעתי לפה היום, בהנחייתו של ראש הממשלה נתניהו, כדי להיפגש עם ראשי הערים וראשי הרשויות, לשמוע את הצרכים ולקדם את הנושאים השונים.

''אנחנו עובדים במשותף כדי להמשיך ולקדם את הצמיחה של יישובי עוטף עזה והעיר אשקלון, ופועלים לייצר מנועי צמיחה נוספים. האזור צריך להמשיך בתנופה שלו - לא בגלל המצב הביטחוני, אלא למרות המצב הביטחוני. אנחנו כאן כדי לסייע ולעזור לזה לקרות".

במהלך הפגישה עם ראש עיריית אשקלון עדכן פרץ את ראש העיר כי בהנחיית נתניהו אושרה הפעלתו של מרכז חוסן בעירו. זהו מרכז החוסן הראשון שייפתח מחוץ ליישובי עוטף עזה.

הפגישות התקיימו עם ראש עיריית אשקלון תומר גלאם, ראש המועצה האזורית חוף אשקלון איתמר רביבו, ראש עיריית שדרות אלון דוידי, ראש המועצה האזורית שער הנגב אופיר ליבשטיין וראש המועצה האזורית שדות נגב תמיר עידאן.