מגן ההדר הבית"רי 2019 - לבית"ר י-ם

אחרי שהבעלים שלה משה חוגג קיבל את מגן ההדר הבית"רי לפני חודשיים, גם בית"ר ירושלים זכתה בכבוד כשזה הוענק לה על פועלה נגד האלימות

נרי וייס - ערוץ 7 , ט"ז בחשון תש"פ

מגן ההדר הבית"רי 2019 - לבית"ר י-ם-ערוץ 7
עו"ד מאיר עם אוחנה וברוש ומגן ההוקרה
צילום: בית"ר העולמית

בית"ר ירושלים - הקבוצה ההוגנת של השנה. מאז הגיע משה חוגג למועדון הכדורגל של בית"ר ירושלים במקומו של אלי טביב, השתנה המועדון הירושלמי מקצה לקצה.

אחרי דו"חות תכנית 'בועטים את הגזענות והאלימות מהמגרשים' של הקרן החדשה לישראל אשר הצביעו על כך שמיציעי אוהדי בית"ר ירושלים נעלמו לחלוטין קריאות גזעניות ואירועי אלימות, כעת גם בתנועת בית"ר העולמית מצביעים על כך בגאווה גדולה.

וזה לא שלא היו סיבות לאירועים שכאלו. הקבוצה לא נראית טוב יותר מקצועית מהימים בהם שימש טביב כבעל הבית, שחקן בעל שם מוסלמי חתם במועדון והבעלים תבע אוהדים באופן אישי. ובכל זאת - האוהדים והבעלים מצאו את הדרך הנכונה להידברות ובבית"ר אין יותר גזענות ואלימות כלל וכלל.

אמנם על כר הדשא היכולת לא מרשימה במיוחד ומלבד תואר גביע הטוטו בו זכו לפני חודש וחצי, יתר התארים רחוקים עדיין והאליפות גם היא נראית כמו בלתי מושגת, היום (חמישי) זכתה בית"ר בתואר חשוב לא פחות - 'מגן ההדר הבית"רי' לשנת 2019.

כאמור, האווירה החיובית בבית"ר ירושלים השנה כבר נותנת את אותותיה ובעקבות הערכים החדשים שהכניס משה חוגג לקבוצה הירושלמית, בחרה ההנהגה העולמית של תנועת בית"ר להעניק לקבוצה את 'מגן ההדר הבית"רי' לשנת 2019.

המגן הוענק ליו"ר הקבוצה אלי אוחנה ולמנכ"ל מוני ברוש במתחם האימונים בבית וגן בבירה על ידי ראש ההנהגה העולמית של בית"ר -עו"ד נריה מאיר.

כזכור, לפני כחודשיים הוענק מגן גם לבעלים משה חוגג, והיום כאמור הוענק המגן גם לקבוצה לאור פעילותה במאבקה באלימות.

ראש ההנהגה העולמית של בית"ר נריה מאיר אמר: "החזרה של בית"ר ירושלים לערכי ז'בוטינסקי ובית"ר היא בשורה גדולה, בשל ההשפעה הרבה שיש לקבוצה. בית"ר ירושלים מהווה מודל לכל הקבוצות בישראל בדרך בה הם מחנכים להדר וערכים לצד מקצועיות וספורטיביות".

מנכ"ל בית"ר ירושלים מוני ברוש אמר: "אנו מודים לתנועת בית"ר על הפרס ועל הבחירה בנו. ההדר הבית"רי הוא נדבך חשוב עבורנו ונמשיך לצעוד בדרך זאת".

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il