נבחרת אורוגוואי בדרכה לישראל
נבחרת אורוגוואי בדרכה לישראלצילום: דוברות

אחרי שנבחרות ארגנטינה ואורוגוואי אישרו רשמית את קיום משחקן ההיסטורי בישראל שיתקיים ביום שני הקרוב באצטדיון בלומפילד, נחשף גם לוח הזמנים הצפוף הצפוי להן בין נתב"ג, תל אביב ונתניה.

נבחרת אורוגוואי תהיה הראשונה שתנחת בישראל עם כוכביה כבר הערב, במוצאי השבת, בסביבות השעה 22:10 בלילה.

עם הנחיתה בנתב"ג ראשי הנבחרת ומאמנה אוסקר טבארס ייפגשו עם דניאל בנעים, מנכ"ל ובעלי קבוצת קומטק ושותפו אריאל ראבר ועם סילבן אדמס, איש העסקים והפילנתרופ הקנדי-ישראלי. מיד אחר כך, יעלו הכוכבים על אוטובוס שיוביל אותם הישר למלון קארלטון שבתל אביב.

מחר בערב תצא נבחרת אורוגוואי לאימון מסכם לקראת המשחק מול הארגנטינאים, באצטדיון בנתניה. האימון ייפתח לתקשורת בשעה 17:30, ויהיה ניתן לסיקור ברבע השעה הראשונה בלבד. בשעה 18:30 תערך מסיבת עיתונאים פתוחה בהובלת המאמן טבארס.

מאוחר יותר מחר, נבחרת הכוכבים של ארגנטינה תגיע גם היא לישראל ותנחת בנתב"ג בסביבות השעה 21:00. לאחר שינחתו יעלו מסי וחבריו על האוטובוסים שייקחו אותם אל מלון הילטון שבתל אביב, שם ינוחו, יתאמנו ויתחממו לקראת המשחק האחרון של הנבחרות לפני קמפיין מוקדמות מונדיאל 2022.

שתי הנבחרות יפגשו על כר הדשא באצטדיון בלומפילד ביום שני בשעה 21:15 עם שריקת פתיחת המשחק. אך עוד קודם לכן, הציבור הרחב מוזמן להגיע החל מהשעה 17:00 לרחבת האצטדיון, בה יתקיים הפנינג חגיגה דרום אמריקאית אמיתית עם שלל פעילויות שונות ומגוונות כחלק ממתחם FunZone להורים ולילדים שיכלול משחקי כדור, פעילויות לאוהדים, אוכל ומרצ'נדייז למכירה.

כזכור, מכירת הכרטיסים למשחק בין שתי הנבחרות הדרום אמריקאיות שברה שיאים כשבתוך שעתיים בלבד נמכרו כ-29 אלף כרטיסים.

דניאל בנעים, הדגיש כי משחק הידידות בין הנבחרות מגיע לישראל בהשקעה פרטית וכי המשחק יהיה חוויה חד-פעמית לצופים בארץ ובעוד למעלה מ-70 מדינות ברחבי העולם. כמו כן, מתקיים המשחק תחת מסר של קידום שלום ודו-קיום דרך הספורט. יציע שלם יוקדש לילדים מוסלמים, נוצרים ויהודים שמשחקים כדורגל ביחד וחולמים להביא את השלום דרך הספורט. "הילדים הללו נושאים עיניהם לכוכבי הכדורגל הגדולים שמהווים בעיניהם מודל והשראה", ציין בנעים.

סילבן אדמס, איש העסקים והפילנתרופ הקנדי-ישראלי הוסיף: "משחקן ההיסטורי של נבחרות ארגנטינה ואורוגוואי בישראל יהיה לחוויית כדורגל בלתי נשכח עבור מיליוני הצופים בארץ ובעולם. אמשיך להביא אירועי ספורט ותרבות מהגדולים בעולם לישראל, ונשים את מדינתנו היפה על מפת האירועים הבלתי נשכחים העולמיים".