אבי דיכטר מזהיר: אסון בצבעי כחול לבן

החל מיום חמישי הקרוב, עוכרי ישראל דוגמת איימן עודה ואחמד טיבי עלולים להיות המשענת שעליה ממשלת המיעוט של גנץ תוביל את מדינתנו.

סגן שר הביטחון אבי דיכטר , י"ח בחשון תש"פ

אבי דיכטר מזהיר: אסון בצבעי כחול לבן-ערוץ 7
אבי דיכטר
צילום: פלאש 90

״רוצחים, יש רוצחים בכנסת״, זעק יו״ר הרשימה הערבית איימן עודה בראיון בערוץ 12. מי הם? שאל אותו המראיין. ואז המיועד להיות השותף של כחול לבן בממשלת המיעוט שבכוונתם להקים השבוע, השיב בביטחון השמור רק לעוכרי ישראל: ״אבי דיכטר שכראש שב''כ רצח את שייח׳ יאסין״ (רב מחבלים שאחראי לרצח מאות ישראלים).

אם גנץ ואשכנזי היו אז חברי כנסת, הכינוי רוצחים היה מתייחס גם אליהם שכן שניהם היו רמטכ״לים שעסקו כמוני ועימי בסיכול טרוריסטים רוצחים.

החל מיום חמישי הקרוב, עוכרי ישראל דוגמת איימן עודה ונוספים, עלולים להיות המשענת שעליה ממשלת המיעוט של גנץ תוביל את מדינתנו.

שגריר הרשות הפלסטינית בכנסת ישראל אחמד טיבי ולצידו שותפיו של מי שהיה איש החיזבאללה בכנסת עזמי בשארה, אלה יהיו המשענות שלך רב אלוף (מיל.) בני גנץ. עם אלה אתה רוצה למשוך את מדינת הלאום של העם היהודי. למשוך לאן, אלוהים ישמור.

המילה בושה הינה חלשה מכדי לתאר את האסון בצבעי כחול לבן שאתם בונים לנו. האם בשם תאוות השלטון הכל כשר עבורכם?

אני קורא לך אביגדור ליברמן ולך עמיר פרץ, שניכם שרי ביטחון לשעבר, עצרו את הטירוף הזה. הבהירו לגנץ שממשלת מיעוט עם חברי הכנסת מהרשימה הערבית, היא בכלל לא אופציה. כשממשלת המיעוט המטורפת הזו תסיט אותנו מהמסילה הלאומית, לא תוכלו אתה עמיר ואתה איווט לומר לא ידענו.

עצרו את רכבת ההרים הזו רגע לפני שתצא לדרכה. אל תתנו לזה לקרות. בלעדיכם גנץ יבין שאין ברירה אלא להקים את ממשלת האחדות, לתפארת מדינת ישראל.