שחקני אורוגוואי חוגגים. חששו להגיע
שחקני אורוגוואי חוגגים. חששו להגיע צילום: רויטרס

בשעה שנבחרת ארגנטינה הגיעה עם כוכבה הגדול ושחקן הכדורגל הטוב בעולם, ליאו מסי לישראל, נבחרת אורוגוואי כבר קיימה את אימון הערב שלה לקראת משחק הידידות מחר שיתקיים באצטדיון בלומפילד שבתל אביב מול יריבתה הדרום-אמריקאית.

הנבחרת האורוגוואית ערכה את אימון הערב באצטדיון החדש שבנתניה ולאחריה קיים מאמנה הוותיק, אוסקר טבארס את מסיבת העיתונאים לפני המשחק מחר.

טבארס לו זו הפעם הראשונה בה הוא מגיע לישראל, סיפר על החוויות מהיום הראשון במדינה כשאמר "בגלל הנסיבות, הקבוצה עשתה ביום אחד מה שהיא עושה בדרך כלל בשלושה ימים, אבל היה לנו זמן נהדר פה בתל אביב, זו עיר נחמדה מאוד".

המאמן הוותיק אשר חזר לאמן קדנציה שניה את הנבחרת הלאומית של אורוגוואי הודה כשאמר כי המצב הביטחוני ששרר בארץ בשבוע החולף, גרם לתחושות לא טובות לגבי קיום המשחק.

"בימים האחרונים החדשות על המצב זרמו אלינו וכולם דאגו, בני המשפחות חששו, אבל אני שמח שבסופו של דבר ההתאחדות של אורוגוואי החליטה לקיים את המשחק. אני שמח מאוד שהמשחק יתקיים".

לטענת טבארס, "לא התנגדנו לקיום המשחק, אבל כן היינו מודאגים. ראינו את הטילים בתמונות, אז ביקשנו הבהרות. אבל אף אחד מהשחקנים או הצוות לא אמר שלא יגיע. כשהמצב נרגע, שמחנו להגיע".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו