כשאיינשטיין פגש את סירי

סיילספורס ואפל מעמיקות את שיתוף הפעולה ומשיקות אפליקציות מובייל וערכת פיתוח תוכנה (SDK) בלעדית למערכת iOS.

אורלי הררי - ערוץ 7 , כ"א בחשון תש"פ

אילוסטרציה
אילוסטרציה
צילום: יח"צ

חברת סיילספורס, המובילה העולמית בתחום שירותי הענן וה-CRM פתחה הלילה (שלישי) את ועידת דרימפורס (Dreamforce) בסן פרנסיסקו, אליה הגיעו 171 אלף משתתפים מ-90 מדינות ברחבי העולם.

הכנס צפוי לארח יותר מ-2,700 פנלים, הרצאות, סדנאות ומפגשים בנושאים שונים, החל מבינה מלאכותית ועד קיימות ושוויון חברתי.

הכנס נפתח בהכרזה חגיגית על העמקת שיתוף הפעולה בין סיילספורס לבין ענקית הטכנולוגיה אפל (Apple), עם השקתן של שתי אפליקציות מובייל חדשות, שעוצבו במיוחד להתאמה מושלמת למערכת ההפעלה iOS.

הראשונה, אפליקציית Salesforce Mobile, שעוצבה מחדש כדי לספק חוויית משתמש חדשה ומתקדמת מאי פעם, עם יכולות ניתוח דאטה והפעלה קולית מבוססות AI, קיצורי פעולות באמצעות סירי ויישומי Face ID.

השנייה, אפליקציית Trailhead GO, תביא לראשונה את פלטפורמת הלמידה המקוונת של סיילספורס למשתמשי המובייל. אפליקציית הסלולר תומכת באופן בלעדי בכל יישומיי iOS ו-iPadOS והיא תאפשר למיליוני משתמשים ברחבי העולם להתמחות ביותר מ-700 מודלים, מערכות ומוצרים של סיילספורס ללא תשלום. שתי האפליקציות זמינות להורדה בחנות היישומים של אפל.

עוד הודיעו שתי החברות על השקת הדור הבא של Salesforce Mobile SDK, ערכת פיתוח תכנה חדשה מבית סיילספורס, שתאפשר למפתחים לבנות אפליקציות מקוריות עבור iPhone ו- iPad בפלטפורמת סיילספורס.

הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: computers@inn.co.il