ש"ס - הראשונה להתייצב מאחורי נתניהו

מפלגתו של אריה דרעי היא הראשונה מבלוק הימין לפרסם הודעת תמיכה בראש הממשלה לאחר כתב האישום ''תומכים בנתניהו, מאמינים בחפותו''

חזקי ברוך - ערוץ 7 , כ"ג בחשון תש"פ

אריה דרעי
אריה דרעי
Photo by Flash90

בתנועת ש"ס הגיבו הערב (חמישי) לכתב האישום שהוגש נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו, בגין שוחד, מרמה והפרת אמונים.

''אנו תומכים ומחזקים את ידיו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, איש בעל זכויות עצומות בביטחון ובבניין מדינת ישראל", אמרו במפלגתו של אריה דרעי.

''אדוני ראש הממשלה, אנו מאמינים ובטוחים שחפותך תוכח והצדק יצא לאור. חזק ואמץ, אל תערץ ואל תחת. זה יום קשה למדינת ישראל", נמסר מש"ס, שהיתה המפלגה הראשונה מהמחנה הלאומי שפרסמה הודעת תמיכה לאחר הגשת כתב האישום.

שרת התרבות והספורט מירי רגב (הליכוד) אמרה כי ''זהו יום עצוב למדינת ישראל, כפי שתמיד אמרתי ואומר גם הערב לכל אדם עומדת זכות החפות עד שבית המשפט יחליט אחרת, כך גם לראש הממשלה נתניהו".

רגב הוסיפה: ''אמון הציבור בפרקליטות ובמשטרה נמצא בלב הסערה הציבורית, ישנן שאלות כבדות משקל שראש הממשלה מעלה. והן חייבות להתבהר עד תום, כדי למנוע מצב שבו הפרקליטות וחוקרי משטרה הם חסינים מביקורת והם מעל החוק.

''אני מבקשת לחזק את ראש הממשלה ואת משפחתו בשעה קשה זו. ניתן היה להבחין גם בנאומו שהוא מדבר מדם ליבו. עשה נכון ראש הממשלה שקיבל החלטה להמשיך בתפקידו כפי שהחוק מאפשר לו, להלחם על צדקתו ועל שלטון הדמוקרטי במדינת ישראל. אני בטוחה בחפותו של ראש הממשלה״, דברי רגב.