הפלגות כשרות: במה מדובר?

לא מעט אנשים אשר מחפשים הפוגה אמיתית משגרת היומיום שלהם, בוחרים לצאת לשיט תענוגות.

תגיות: נופש
תוכן שיווקי , כ"ז בחשון תש"פ

הפלגות כשרות: במה מדובר?-ערוץ 7
הפלגה כשרה
צילום: קרדיט freepik

אין דבר מהנה יותר בשיט על ספינת תענוגות. האוויר הצלול, המרחב הפתוח, הים הרחב בגווני הכחול, הנופים המדהימים, כל אלה הופכים באופן אוטומטי שיט בספינה לחוויה ייחודית ומהנה. מעבר לכך, כמובן שניתן להנות מכל מה שמציעה הספינה עצמה עבור הנופשים שבה. מדובר על ספינה שמהווה מעין בית מלון צף ומלבד החדרים המפנקים והקולינריה המשובחת, הספינה מציעה גם שלל אטרקציות מיוחדות. בעוד שבעבר הפלגות היו דבר שרלוונטי בעיקר עבור הציבור החילוני שכן, הן לא התאימו באופיין ובכל מה שהן הציעו בהן לציבור דתי, הרי שכיום, לא רק חילונים יכולים להנות מהפלגות מפנקות וזאת בשל העובדה שמוצעות כיום מגוון הפלגות כשרות עבור הציבור הדתי. אם אתם מחפשים הפלגה כשרה מישראל, אשר מתאימה לאורח החיים שלכם, כדאי שתבחרו אותה בקפידה.

מהן הפלגות כשרות

הפלגות כשרות הן הפלגות רגילות לכל דבר מבחינת סוג הספינה אשר משמשת לצורך חוויה זו ומבחינת היעדים אשר ההפלגות הללו מגיעות אליהם. מדובר על הפלגות אשר יוצאות אל מגוון יעדים ברחבי העולם. אלא, שבניגוד להפלגות הרגילות שבהן כל מה שנוגע לפן הקולינרי על הספינה איננו בהכרח כשר, בהפלגה כשרה כל אדם יכול לבחור באופציה של ארוחות כשרות. כלומר, גם אדם אשר שומר מסורת ומתוקף כך, מקפיד על כשרות, יכול להנות מקרוז מהנה מאוד, מבלי שהוא ידרש לדאוג לאוכל שלו בעצמו ולהסתפק באוכל מקופסאות שימורים או אוכל קר. ניתן למצוא בתחום ההפלגות הכשרות הפלגות שבהן מקבלים אוכל כשר בחמגשיות, אל מול הפלגות כשרות שבהן כל המטבח עצמו הוכשר מראש והאוכל המוצע במהלך ההפלגה בושל על ידי צוות מקצועי בו ביום. כלומר, בהפלגה מעין זו כל אדם שומר כשרות ייהנה מאוכל משובח ואיכותי, ברמה גבוהה מאוד וכמובן, טרי.

כיצד בוחרים קרוז כשר

כאשר מדובר על קרוז כשר, מדובר כאמור על האופציה הטובה ביותר עבור שומרי מסורת אשר מעוניינים להנות משיט מפנק בספינת תענוגות, מבלי שהדבר יפגע באופן כלשהו באורח החיים שלהם. כמעט בכל ההפלגות המוצעות כיום ניתן לסמן בהזמנה מראש שאתם חפצים בארוחות כשרות. אולם, בעוד שכאמור ישנן הפלגות אשר במסגרת מסלול הארוחות הכשרות מציעות חמגשיות שהובאו מראש מהארץ, ישנם קרוזים כשרים אשר בהם ניתן למצוא כשרות מהודרת יותר או אוכל אשר הוכן במטבח שהוכשר מראש במטבח הספינה. לכן, בטרם תבחרו את הקרוז המתאים לכם, עליכם לבחון היטב מה כל קרוז מציע בתחום הכשרות. כמובן שמעבר לתחום הכשרות, חשוב מאוד לבחון את הקרוז בהתאם ליעדים אשר הוא מגיע אליהם, האטרקציות השונות אשר הספינה מציעה לשוהים עליה, נוחות החדרים, איכות הספינה, אדיבות הצוות המקצועי על הספינה ועוד.

שייט כשר- למי זה מתאים

שייט כשר מתאים כאמור לכל אדם ששומר מסורת. כלומר, הקרוז לא רלוונטי רק לאנשים דתיים, אלא גם לאנשים אשר אינם חיים אורח חיים דתי מלא, אך כן מקפידים לאכול אוכל כשר. כמובן שחשוב לבדוק מראש מהי הכשרות המוצעת על האוכל בספינה בכדי לוודא שהכשרות תואמת לסוג הכשרות שאתם מקפידים עליה. בעבר, אם היו הפלגות כשרות הרי שהן היו מצומצמות באופן יחסי, אך כיום ניתן למצוא הפלגות כשרות כמעט לכל יעד אשר אליו מגיעות הפלגות שאינן מוגדרות ככשרות. כל אדם שומר כשרות איננו צריך להתפשר על הבחירה שלו לאכול כשר ויחד עם זאת להנות מהפלגה ככל הפלגה אחרת, מבחינת כל מה שהיא מציעה בה.

חברתנו כושר-קרוז בע"מ מארגנת הפלגות דה-לוקס מעל 4 שנים, יצרנו עבורכם הפלגת חלומות המותאמת לקהל שומר מסורת, שומר כשרות, שומר שבת ולא רקכמו כן כל התפילות במהלך השבוע ושבת מובטחות, בזכות הקשר המוצלח של שותפינו ואנחנו כושר-קרוז בע"מ נעניק לכם חווית ים ייחודית, אינטנסיבית ובלתי נשכחת צוות כושר-קרוז בע"מ.