שיר: "להציל את מחנה הימין"

ח"כ מיכל שיר מהליכוד, לא מסתירה את תמיכתה בחברה לסיעה ח"כ גדעון סער.

״יש לא מעט חברי כנסת שתומכים בגדעון סער ויש גם עוד אנשים שרוצים להתמודד מולו וזה בסדר. אני באתי לעבוד בשביל הציבור ומחובתנו לנקוט עמדה. לא נבחרנו כדי לשבת על הגדר. אני קוראת לחבריי לרדת מהגדר ולומר מה עמדתם", היא אומרת בראיון לערוץ 7.

לדבריה, "המדינה תקועה כבר שנה, הבחירות עלו הון תועפות ובחירות נוספות יעלו עוד הרבה אני מציעה, כדי למנוע בחירות שלישיות, פריימריז בזק בליכוד".

"אנחנו מאוד מעריכים את ראש הממשלה שלנו, תומכים בו ובטוחים שהוא יצא זכאי אבל בסופו של יום הוא לא הצליח להקים ממשלה בפעם הראשונה ולא בפעם השנייה. מה יגרום לנו לחשוב שהוא יצליח בפעם השלישית? המנדטים של הליכוד צונחים וגוש הימין הולך וקטן. קיימת סכנה לדרך הימין שחשובה יותר מכל דבר. אנחנו כפסע מלאבד את השלטון ועל מנת לשמר את השלטון בידי הימין יש לערוך פריימריז", מסבירה שיר.

לשאלה כיצד ינהג גדעון סער אם יפסיד לנתניהו עונה חברת הכנסת, "אנחנו גאים שאנחנו מפלגה דמוקרטית. מסיבה לא ברורה אנחנו מתגאים שיש אצלנו פריימריז, רק שהרבה זמן לא התקיימו בחירות על ראשות הליכוד".

שיר לא חוששת להביע את דעתה. "קיבלתי תגובות וטלפונים של אנשים שמתנגדים לדעה שלי. מצעקנים אני פחות מתרגשת".

"נתניהו לא הצליח בפעם הראשונה ולא הצליח בפעם השנייה. חטפנו את סטירת הלחי בנאומו של היועץ המשפטי לממשלה וזה כאב לכולנו. אנחנו יכולים להחליט, או שאנחנו יושבים בבית וכואבים, או להציל את שלטון הימין. אני מעדיפה להציל את שלטון הימין".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו