"פונה לבנימינים": דרעי מנסה למנוע בחירות

השר אריה דרעי סיפר על המאמצים למניעת בחירות נוספות: "מנצל כל הזדמנות לפנות לנתניהו וגנץ - שבו בחדר ועשו הכל למנוע בחירות".

חזקי ברוך - ערוץ 7 , כ"ח בחשון תש"פ

יו"ר מפלגת ש"ס, שר הפנים אריה דרעי, השתתף היום (שלישי) בכנס במלאת 30 שנים למועצה התעשייתית נאות חובב והתייחס למצב הפוליטי ולאפשרות של הליכה לבחירות בפעם השלישית.

"אסור לנו ללכת לבחירות שלישיות, זה כמעט מעשה של איבוד עצמנו לדעת. צריכים לדעת להתגבר ולמצוא פיתרון כדי להקים ממשלה ולמנוע בחירות. הציבור רוצה ממשלת אחדות רחבה", אמר דרעי.

לדבריו האתגרים העומדים בפני המדינה מחייבים ממשלה רחבה: "נכון, האבטלה בשפל, הנתונים הכלכליים טובים אבל בשביל זה להוציא מליארדים על מערכת בחירות נוספת? אני אומר לכם כחבר קבינט ביטחוני כי האתגרים הביטחוניים גדולים וסבוכים, חלקם ידועים ורובם לא ידועים ולכן חייבים יציבות".

"אנחנו כבר תקועים שנה שלמה במערכות בחירות וזה משפיע על כל משרדי הממשלה ועל יכולתם לפעול. אני מנצל כל הזדמנות לפנות לליבם של שני הבנימינים, בנימין נתניהו ובני גנץ: שבו בחדר ועשו הכל למנוע בחירות.

''הציבור לא יסלח למי שלא יפעל למניעת בחירות נוספות. יש לנו עוד 15 יום למנוע בחירות. הפערים קטנים מאד, אין כאן ענייני ימין ושמאל ואפשר להתגבר עליהם. חייבים לעשות זאת", סיכם השר.