50 שנים לסרטי ג'יימס בונד ושעון חדש בהשראתם

לרגל יום ההולדת ה-50 לסרט הראשון של ג'יימס בונד, מותג שעוני היוקרה אומגה משיק שעון במהדורה מוגבלת לאספנים.

תגיות: שעונים
טובי הירשלר , כ"ח בחשון תש"פ

שעוני אומגה במחווה לג'יימס בונד
שעוני אומגה במחווה לג'יימס בונד
צילום: יח"צ חו"ל

לרגל יום ההולדת ה-50 לסרט "בשירות הוד מלכותה" מסדרת ג'יימס בונד האגדי, משיק מותג שעוני היוקרה אומגה שעון לגבר, במהדורה מוגבלת.

השעון מושק ברחבי העולם בימים אלו ב-7007 יחידות בלבד, ומבוסס על דגם הצלילה הראשון של המותג, אשר הושק בשנת 1957, שעוצב במיוחד לצוללנים ואנשי מקצוע שעבדו מתחת למים. השעון מאפשר לצוללנים לראות את השעה בצורה ברורה מתחת למים כמו גם ביבשה.

עיצוב השעון החדש כולל מוטיבים בהשראת כלי נשק כמו: ידית אקדח ספירלית, ראש כדור 9 מ"מ במרכז ועוד. בצד השעון פלטה עשויה זהב צהוב 18 קראט שעל גביה חרוט המספר הסידורי הייחודי לכל שעון.

השעון בקוטר 42 מ"מ עשוי מפלדת אל חלד, עם לוח מחוגים בצבע שחור קרמי וסקאלת השעון עשויה מקרמיקה היוצרת בפטנט ייחודי, השומרת על עמידות השעון לאורך זמן. מחוגי השעון, כמו גם האינדקסים המראים על השעה, מצופים סופר לומינובה המאפשר ראייה טובה ביותר בשעות החשיכה. זכוכית השעון הינה מספיר קריסטל, עמידה בפני שריטות, עם טיפול אנטי רפלקטיבי בשני הצדדים להגנה על השעון מנזק.

השעון החדש של אומגה מתאפיין בסגנון קלאסי עם נגיעה מודרנית, שעון גברי, מרשים ויוקרתי, המדגיש את יופיו האמתי של המפגש בין המודרני להיסטורי.

הסימסטר דייבר
צילום:יח"צ חו"ל
עיצוב בהשראת הסרט "בשירות הוד מלכותה"
צילום: יח"צ חו"ל

מחיר לצרכן: 29,990 ש"ח