המומחים של מיכמן מסבירים: מה זה ניכיון צ'קים?

אם אתם מעוניינים בתזרים מזומנים מיידי ויש בידכם צ'קים דחויים, הגיע הזמן להכיר את שירות ניכיון צ'קים.

תוכן שיווקי , כ"ט בחשון תש"פ

המומחים של מיכמן מסבירים: מה זה ניכיון צ'קים?-ערוץ 7
ניכיון צ'קים
צילום: pixabay

במאמר זה המומחים של חברת מיכמן יגללו בפניכם את כל הנתונים החשובים אודות שירות זה. הבה נתחיל...

מהו שירות ניכיון צ'קים?

ניכיון צ'קים היא אחת משיטות המימון המוכרות ביותר בקרב בעלי עסקים וחברות וזאת משום היכולת שלה לפרוע את הצ'קים הדחויים תמורת עמלה מסוימת ולאפשר לחברות ועסקים בכל סדר גודל, תזרים מזומנים. בשנים האחרונות קיימת עליה בשימוש בשירות זה, ולא בכדי. אם למשל, יש בידכם צ'קים דחויים לעוד 3 חודשים, פנייה אל חברה המספקת שירות זה תאפשר לכם לקבל את הסכום הכולל של אותם צ'קים בניכוי עמלה וריבית, וזאת במזומן ובאותו היום, דבר שיעזור לכם לתפעל ברציפות את העסק שלכם. ההחלטה לבחור בשירות ניכיון צקים בחברת מיכמן תאפשר לכם ליהנות מקבלת מזומנים תוך פרק זמן קצר, דבר שיאפשר לכם המשך קל יותר של הפעילות העסקית שלכם, שכן כל בעל עסק מודע לכך שתזרים מזומנים הוא אחד הדברים החשובים ביותר בעסק.

ניכיון צ'קים ובדיקת רישיון החברה

שירות זה ניתן על ידי חברות מימון, בנקים, חברות המרת מטבע וחברות לניכיון צ'קים המצויים תחת פיקוחו של משרד האוצר. כלומר, כל החברות שעוסקות בתחום זה באופן חוקי התחייבו לעמוד בחוקים הקשורים אל איסור הלבנת הון. טרם הפנייה אל חברה זו או אחרת. חשוב לבקש לראות את הרישיון של החברה וזאת על מנת למנוע מצב עתידי לא נעים בו תגלו שביצעתם פעולה לא חוקית וזאת משום שמדובר על חברה ללא רישיון אשר פועלת בשוק האפור.

ניכיון צ'קים – הלכה למעשה

  • בדיקות מקדימות – הצעד הראשון של אותה חברה אליה תיגשו למטרת ניכיון צ'ק או צ'קים יהיה בדיקת בטחונות של אותם עסקים שסיפקו לכם את הצ'קים הדחויים ובדיקות נוספות שיאפשרו לחברה להבין מהי רמת הסיכון בפדיית הצ'ק.
  • עמלות וריביות – לאחר אישור הצעד הראשון, הלקוח יקבל נתונים מדוייקים אודות העמלה והריבית אותן הוא יצטרך לשלם באם הוא יחליט לבצע את הפעולה. נכון להיום העמלות עומדות עד כ- 3% מסכום הצ'קים.
  • קבלת תשלום – לאחר ביצוע פעולות אלו, הלקוח יקבל סכום מזומן היישר אל חשבון הבנק שלו בהעברה בנקאית.

צ'קים דחויים מהווים חלק בלתי נפרד מחייו של כמעט כל עסק בישראל וקרוב לוודאי שמצב זה לא ישתנה בזמן הקרוב. לכן, חשוב להתייעל ולמצוא את אותו פתרון חכם הנדרש על מנת לייעל את כל הקשור אל שמירת תזרים המזומנים בעסק שלכם. ניכיון צ'קים מהווה את אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת.

מעוניינים בשירות זה על מנת לשפר את תזרים המזומנים של העסק? ניכיון צקים בחברת מיכמן משמע שירות מהיר ביותר באישור משרד האוצר בעבור עמלה נמוכה ביותר. בהצלחה!