דניאלה וייס
דניאלה וייס צילום: יח"צ

פעילת הימין דניאלה וייס, שנאמה אמש (ג') בהפגנת התמיכה בנתניהו, תקפה את מערכת המשפט.

האם מערכת המשפט רקובה?

"בוודאי. אני לא מבינה את ההיסוסים בעניין. הכל שם רקוב. בכל הדוגמאות שאנחנו כבר מכירים, בכל שלב השופטים יכלו לעצור את זה והטובים שבפרקליטות יכלו למחות על כך".

ינון: "מה שעשו לנתניהו זו הפיכה שלטונית?"

"בוודאי".

בן: "ליאת בן ארי צריכה לשבת בבית סוהר?"

"בוודאי. איזו שאלה".

בן: "מה היא עשתה? במה היא חשודה?"

"עם שלם בערב הבחירות עם מתח אדיר והגברת שהייתה צריכה להגיע לשימוע של נתניהו נעלמת לחופשה".

בן: "סעיף המאסר של ליאת בן ארי היא החלטה לצאת לחופשה בעיתוי הלא נכון?". ינון: "אפילו לי זה נשמע מוזר שליאת בן ארי צריכה להיכנס לכלא. עשו כאן קנוניה כדי להפיל את נתניהו?"

"אין ספק. זה ברור ושקוף כל כך".

בן: "ליאת בן ארי לא מקבלת נקודות זכות ממך על כך שהיא זרקה לבית הסוהר את אהוד אולמרט? הוא היה ראש ממשלה. כשליאת בן ארי רודפת את אהוד אולמרט בדברים תקדימיים יותר מלנתניהו זה היה טוב ונכון. את נזכרת בהפיכה השלטונית כשזה נגד נתניהו ואת חושבת שזה לא עלבון לאינטליגנציה. אני חולק עלייך בנימוס".

"דעתי היא שהניסיון של השמאל להגיע להגה השלטון, שפעם אחר פעם נגמר בכישלון, גורם להם להשתמש בדרכים לא כשרות, לא ישרות ולא חוקיות כדי לחזור ולשלוט. לכן יש כאן התמודדות אכזרית מאוד מצד השמאל בשילוב עם מערכת המשפט, אליה חדרו הרבה גורמי שמאל, במטרה להחזירם לשלטון".

בן: "אקשה עלייך בתזה המופרכת הזו. אביחי מנדלבליט הוא איש ימין ז'בוטינסקאי, ורוני אלשיך עם כיפה גדולה יותר מהראש שלו ואת שניהם מינה ראש הממשלה. כמה כסף הם קיבלו לדעתך כדי להפיל את נתניהו?".

"כסף זה עניין קטן פה".

בן: "אז אולי סיקור חיובי מבן כספית?". ינון: "בוודאי. זה תקשורת חיובית ועל זה יש כתב אישום נגד ראש ממשלה".

"אני ממש לא מרוצה מגודל הכיפה של אלשיך. בעיני היא לא מספיק גדולה. אני מצביעה ליכוד ותומכת בביבי וחושבת שאסור להחליף אותו. יש לי ביקורת קשה נגד גדעון סער שחושב שהוא יכול לאחד את מחנה הליכוד. נתניהו הוא משכמו ומעלה ואם חלילה יפגעו בו – זה פיזור חילות הליכוד".

בן: "את חושבת שנתניהו הוא שליח האל?". ינון: "אני חושב שהוא מעל הטבע".

"הכל קורה בגלל רצון השם".

בן: "אז איפה הוא היה בעניין החקירות של נתניהו? כנראה שהוא היה עסוק".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו