אתר "מה-זה-פה?" מעלה חיוך גם כשהחדשות מסביב מלחיצות

אם יש משהו שאפשר להגיד על היום יום במדינת ישראל הוא... שלא משעמם כאן.

תוכן שיווקי , כ"ט בחשון תש"פ

אתר "מה-זה-פה?" מעלה חיוך גם כשהחדשות מסביב מלחיצות -ערוץ 7
MazePo
צילום: MazePo

הלחץ נמצא בכל מקום: בכביש, בעבודה ואפילו בחדשות. בדיוק בגלל זה קם האתר "מה זה פה", אשר מביא מסרים חיוביים, מהנים ואפילו הומוריסטיים. על מה מדובר? כמה זמן קריאה תצטרכו להשקיע כדי למצוא קצת שקט? גם אנחנו גלשנו באתר וזה מה שיש לנו לספר עליו.

זה ציפור? זה מטוס? זה אתר MaZePo!

אם שאלתם את עצמכם "מה זה פה?" ועל מה אנחנו מדברים, כנראה שבאמת הגיע הזמן להכיר. האתר מביא רוח חיובית, צעירה ורעננה לנוף. אפשר למצוא בו שפע של מידע חיוני, מתרופות סבתא ועד לסופר פוד ובמקביל לאתגר את עצמנו בחידוני טריוויה ברמות שונות. אלו מאיתנו שרוצים לדעת קצת יותר ולקרוא ידיעות קצרות על כל נושא מעניין, ימצאו בדיוק את מה שחיפשו תחת קטגוריית הידעת.

הכתבות החיוביות, המשעשעות ושכתובות בשפה קלילה אך מכבדת, מכניסות רעננות לחיי היום יום שלנו. לא צריך להיות במקום מסוים כדי להבין "מה זה פה?". מעבר לכך', אתר MaZePo עוצב כך שנוח לקרוא את הידיעות מכל מכשיר, הוא גם מאפשר לנו לקבל עדכונים רלוונטיים ישירות למייל.

מצאנו אי שקט

כולנו רוצים להכניס יותר שקט לחיים שלנו. חלקנו מחכים כבר מיום ראשון לשבת הבאה כדי ליהנות מהשלווה וחלקנו מוצאים אותה מדי יום. קריאה קצרה, מהנה, שמעלה חיוך, יכולה להיות אי של שקט, בכל יום ובכל שעה בשבוע.

כשנחשפנו לאתר נכנסנו לקטגוריית "הידעת?". שם גילינו שאסור להביא גמל לים בהרצליה. אם הדבר מעלה חיוך גם על פניכם, זה לא במקרה. כל שנדרש מאיתנו הוא השקעה עצמית של דקה או שתיים, קריאה קצרה ומצב הרוח השתנה לחלוטין.

ומה לגבי הבריאות?

גם לנושא הזה מתייחס האתר "מה זה פה?". באתר ישנן שתי קטגוריות שכולנו חייבים להכיר. האחת היא "תרופות סבתא" והשנייה היא "סופר פוד". תחת קטגוריית תרופות סבתא נוכל למצוא את כל מה שנדרש לנו כשאנחנו מנוזלים, משתעלים, סובלים מכאבי אוזניים, שיניים ועוד. האתר ריכז עבורנו מידע רב ושימושי ומראה לנו כיצד נוכל לטפל בעצמנו, כמעט תמיד בעזרת מה שכבר יש לנו בבית.

אלו מאיתנו שאינם מכירים את המונח "סופר פוד", ישמחו להכיר אותו. בימינו, כשישנו כל כך הרבה מידע על תזונה וכשהדעות הן לכאן ולכאן, כיף לגלות מהם הערכים המסתתרים מאחורי המזונות שלנו. הרמב"ם אמר "עשה מזונותיך תרופותיך ולא תרופותיך מזונותיך". ב"מה זה פה" ריכזו את המזונות שיכולים לשמש כתרופות וכל המידע מוגש בצורה בהירה ודורש קריאה קצרה בלבד.

תצחקו, תתעניינו, תגלו

בחנו מקרוב את "מה זה פה?" והחלטנו שאנחנו פה כדי להישאר. כל מה שאנחנו צריכים לעשות הוא הפסקה קצרה, להיכנס לקטגוריה אהובה, להחליט אם אנחנו רוצים לצחוק, לקרוא על עובדות מעניינות או לאתגר את עצמנו בטריוויה (שלעתים יכולה להיות קשה במיוחד). זהו, אנחנו החלטנו להישאר באתר, להמשיך ליהנות ומה אתכם?