ריקודים בשעות האחרונות של הקמפיין

עדכונים שוטפים:

23:50 - דקות לפני קו הסיום, החמ״ל כולו על הרגליים בשירה אדירה והודיה לבורא עולם על הזכות העצומה להיות שותפים בהחזקת תורה וחסד.

22:30 - ריקודים סוערים בחמ״ל הישיבה לאחר שהקמפיין הגיע ל-4.5 מליון ש״ח בדרכו אל היעד הסופי. הבחורים מתיישבים בחזרה במקומותיהם, נחושים להמשיך בכל הכח עד לרגע האחרון.

21:45 - מנכ"ל ישיבת קרני שומרון אלי כהן בהערכת מצב מודאגת בחמ"ל ''מאירים את העולם": "בזמן הקצר שנותר, יש לנו עוד 900,000 ש"ח לגייס כדי שנוכל לבנות. זה לא פשוט אבל אם נתאמץ זה אפשרי".

20:45 - שמחה וריקודים בחמ״ל הישיבה לאחר הגעה ל-75% מהיעד הכללי. תרומה משמעותית שהתקבלה בדקות האחרונות הרימה את המורל והקפיצה את הבחורים. מנהלי הקמפיין בשיחת מוטיביציה לבחורים לקראת היישורת האחרונה.

20:30 - איש התקשורת ינון מגל פרסם בחשבון הטוויטר שלו כי תרם למיזם ׳מאירים את העולם׳ של קרני שומרון בזכות הפעילות המרגשת של הנופשון למען הילדים המיוחדים. שעות אחרונות לסיום הקמפיין, בחפ״ק מתכוננים להגעה למיליון הרביעי והדריכות במקום בשיאה.

17:30 - ישיבת ההסדר קרני שומרון חצתה את המיליון השלישי במיזם "מאירים את העולם" להקמת המבנה החדש, והבחורים פרצו בריקודים. בשעות הקרובות מרכזים מאמצים עילאיים בדרך להשגת היעד המלא

לחצו כאן כדי לחזק את פעילויות ישיבת ההסדר קרני שומרון - בתורה, הלכה וחסד