איווט, שוב הביתה

ראש העיר לוד יאיר רביבו קורא ליו"ר ישראל ביתנו להצטרף לממשלת ימין. "זו האפשרות היחידה במתמטיקת הפסילות, שסודוקו קטן לידה".

יאיר רביבו , ל' בחשון תש"פ

אביגדור ליברמן
אביגדור ליברמן
צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

איווט, שוב הביתה לממשלת ימין.

אני מסיים עוד שבוע קשה שמקורו בכך שממשלת המעבר היא ממשלה חדלת אונים ומעש, שלא מסוגלת לקבל שום החלטה.

כראש עיר אני נתקל בחומות בצורות ובתשובות מפקידי ממשל, שאני אפילו מתבייש לחזור עליהן, ואני לא מאשים אותם. גם להם אין מענה. זו הרי ממשלת מעבר ואסור לקבל שום החלטה. רק שכחו לעדכן את העם שזו נמשכת כמו נצח.

רצינו אחדות, אני הראשון. ולא כסיסמא, בקואליציה שלי נמצאים 19 מתוך 19 חברי המועצה, כולם ביחד, בלי חרמות אישיות ועם המון פערים אידיאולוגיים, מורכבים הרבה יותר מהכנסת. אבל אם אצלי במועצה "הבית היהודי" יודע לקדם פרויקטים עם הסיעה הערבית, ואם ש"ס מסתדרת עם הסיעה של ליברמן, אז האמינו לי שהכל אפשרי.

אבל שם למעלה הרי יודעים טוב מכולנו מה עושים, כי זה פוסל את החרדים, וההוא את הימניים והשלישי נשבע בשפם שלו שלא "יישב" אלא רק "יעמוד" במילה.

אגב, אומרים שהכל בגלל הפייסבוק. כן, כן, שוב הפייסבוק. פעם היו מכנסים מסיבת עיתונאים ואומרים ש"המדינה מעל הכל", וש"המצב הביטחוני מחייב אחדות" ושלא לדבר על המצב הכלכלי ש"חייבים ביחד לשנס מתניים".

אבל היום, כולם מפחדים שמיד ידביקו לו את הסרטון ממערכת הבחירות, ויעשו לו שיימינג של מפר הבטחות סדרתי.

פוליטיקה היא אמנות האפשר, וכשיש כזה פלונטר וכזה מצב תקוע שאף אחד לא צפה, אז מחשבים מסלול מחדש ויורדים בשקט מהעץ הגבוה. כי הרי אמרו פה ש"ישראל לפני הכל".

ולכן, אני מסיים עם האדם שתמונתו מעטרת את הפוסט הזה, איווט ליברמן, שפעילה מרכזית שלו, היא סגניתי היקרה אלוירה קוליחמן, ומפציר בו להצטרף לממשלת ימין, כי זו היחידה שאפשרית במתמטיקת הפסילות, שסודוקו קטן לידה.

יאללה, איווט, שחרר, עבדנו שנים ביחד, ובהצלחה, וכעת משעה שאין אחדות שנורא רצינו, חזור לממשלת ימין בראשות בנימין נתניהו.

אני מתכוון לעשות הכל בשבוע הקרוב, יחד עם עשרות ראשי ערים, כדי שתחזור לחיק הימין וכבר התחלנו בקרב ראשי הערים להוביל מהלכים שכאלה.

בהצלחה ושבת שלום!