מאמן הפועל חדרה התפטר מתפקידו

אורי גולן התפטר מהפועל חדרה לאחר שטען כי התערבו לו בהחלטות המקצועיות. "ברגע שהאיזון הופר הבנתי שאני חייב לעזוב". אביטן יחזור?

נרי וייס , ב' בכסלו תש"פ

חיפה מול חדרה במפגש הקודם ביניהן
חיפה מול חדרה במפגש הקודם ביניהן
צילום: ראובן כהן, האתר הרשמי של מכבי חיפה

"אני איש של עבודת צוות וסיעור מוחות, אבל בסופו של דבר המאמן הוא זה שמקבל את ההחלטות המקצועיות. ברגע שהאיזון הזה הופר, הבנתי שאני חייב לעזוב", כך אמר הערב (מוצאי שבת) אורי גוטמן, מאמנה של הפועל חדרה שהודיע על התפטרותו מאימון הקבוצה.

גוטמן הצעיר הוא בנו של מאמן העבר אלי ועוזב את חדרה לאחר 10 מחזורים בלבד בתפקיד המאמן הראשי.

כבר ביום שישי האחרון הודיע גוטמן הצעיר על התפטרותו מאימון חדרה כשבחדרה אמרו כי המאמן עוזב בשל סיבות אישיות.

הערב הסביר גוטמן את התפטרותו מאימון הקבוצה שנתנה לו את המושכות רק לפני עשרה מחזורים כשאמר כי ניסיונות ההתערבות של הנהלת הקבוצה בצד המקצועי הם אלו שגרמו לו להרים ידיים ולהתפטר מתפקידו.

תחת אימונו ניצחה חדרה 3 פעמים, סיימה ב-6 תוצאות תיקו ורשמה רק הפסד אחד, נתונים מרשימים לעובדת היותה קבוצה בעלת אמצעים כלכליים מוגבלים ולאור העובדה כי התפרקה מרוב נכסיה מהעונה שעברה שהייתה עונת השיא שלה אי פעם.

מי שיעמוד מחר במשחק מול מכבי חיפה על הקווים יהיה עוזר המאמן רון קלר שכבר עמד על הקווים של חדרה בשלהי העונה שעברה כזו פיטרה את ניסו אביטן שחתם בהפועל ת"א עוד לפני סיום העונה. אביטן, שפוטר מהפועל ת"א מועמד לחזור למרות איך שסיים את הקדנציה הקודמת שלו בחדרה ויקבל את חדרה כשהיא במקום החמישי עם רצף של שמונה משחקים ללא הפסד.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il