הפסד בית ראשון העונה להפועל באר שבע

מהפך של בני יהודה באצטדיון טוטו-טרנר שבבירת הנגב העניק לה ניצחון שהרחיק את באר שבע ממאבק האליפות עם הפסד שלישי בארבעה משחקים

נרי וייס - ערוץ 7 , ב' בכסלו תש"פ

הפסד בית ראשון העונה להפועל באר שבע-ערוץ 7
אוהדי באר שבע. יצאו ממאבק האליפות?
צילום: פלאש 90

מחוץ למאבק האליפות? הפעם האחרונה שבני יהודה ניצחה את באר שבע באצטדיונה הביתי, היה באוגוסט 2010, אז איליה יבוריאן קבע 1:0 באצטדיון ווסרמיל הישן. מאז הרבה עבר על שתי הקבוצות הללו - בני יהודה זוכה בשני גביעי מדינה ובאר שבע זוכה בשלוש אליפויות רצופות ובונה אצטדיון חדש.

הערב (מוצאי שבת) הגיעה בני יהודה אל האצטדיון הביתי של הדרומיים, טוטו-טרנר, מקום בו לא הפסידה עדיין העונה באר שבע במסגרת ליגת העל בכדורגל כשזו הייתה לקבוצה היחידה שטרם נוצחה בביתה העונה. עד הערב.

באר שבע שמעולם לא כבשה מול בני יהודה במחזור ה-11, אמנם עשתה זאת הערב כשכבשה בדקה ה-38 בבעיטת עונשין מוצלחת מ-11 מטרים, אך סיימה את המשחק עם הפסד כואב במיוחד לקול שריקות בוז לאחר מהפך גדול של עמית זנטי שהרשית בדקות ה-54 ו-83.

באר שבע שעד הערב כאמור הייתה לקבוצה היחידה בליגה שהחזיקה מאזן ביתי מושלם העונה עם חמישה ניצחונות והפרש שערים 1:11 בטרנר, ממשיכה את היכולת הרעה שלה מלפני פגרת הנבחרות והשזרוע אליה יצאה עם הפסד מפתיע לסקציה נס ציונה. הערב, באר שבע מפסידה לקבוצה כתומה נוספת ומאבדת נקודות חשובות מאוד במאבק האליפות.

בני יהודה לעומתה עדיין ללא הפסד בחוץ העונה, עם 2 ניצחונות וארבע תוצאות תיקו.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il