השר לוין: בני גנץ מפחד מיאיר לפיד

יו"ר צוות המו"מ של הליכוד, השר יריב לוין, מטיל את האחריות למניעת בחירות שלישיות על בני גנץ, "שיפסיק לעבוד אצל לפיד".

חזקי ברוך - ערוץ 7 , ג' בכסלו תש"פ

השר יריב לוין, יו"ר צוות המשא ומתן הקואליציוני של הליכוד ונציג בלוק הימין, התייחס הבוקר (ראשון) בכניסתו לישיבת הממשלה לפגישת המשא ומתן אליה הוזמן היום על ידי יו"ר הכנסת.

"אנחנו נגיע לישיבת המשא ומתן בהתאם להזמנה של יו"ר הכנסת, אנחנו מצפים סוף סוף לשינוי", הדגיש לוין. "הגיע הזמן שכחול לבן תפסיק עם הפסילות האלה ועם ההתנהגות הזאת שהיא לא מקובלת".

"לא יכול להיות שמישהו ימנה את עצמו לשומר המוסר ויחשוב שהמוסר שלו טוב יותר מהמוסר של שניים וחצי מיליון אזרחים שרוצים לראות את בנימין נתניהו כראש ממשלה", טען השר לוין.

לדבריו, "לא יכול להיות שמישהו יתנהג ביהירות ובהתנשאות מתמשכת כפי שאנחנו רואים מצד כחול לבן לכל אורך מה שהי אמור להיות המשא ומתן. אנחנו בהחלט מצפים לשמוע היום מכחול לבן עמדה אחרת. לשים סוף לפסילות. לשים סוף לעמדה הזאת שפוגעת בבחירה הדמוקרטית של כל כך הרבה אזרחים ולתת אור ירוק אמיתי, לסכם משא ומתן ולהקים ממשלה. זה אפשרי וזה תלוי רק בהם".

"האחריות מוטלת כולה במלאה על אדם אחד והוא בני גנץ", הדגיש השר לוין, "שיפסיק לעבוד אצל יאיר לפיד ויפסיק לפחד מיאיר לפיד וסוף כל סוף יבוא לנהל מו"מ אמיתי רציני".

"שניים וחצי מיליון אזרחים שתמכו בבנימין נתניהו ראויים ליותר כבוד וליחס אחר מהיחס המתנשא שאנחנו מקבלים עד עכשיו מהכיוון של כחול לבן", חתם לוין.