אסון משפחת רימל
"לא זוכר לילות כל כך טראגיים"

פרופ' עופר מרין, מנהל המרכז הרפואי שערי צדק, מעדכן על מצבם של בני משפחת רימל שנפגעו בתאונה הקטלנית הלילה סמוך לגבעת זאב.

חזקי ברוך - ערוץ 7 , ג' בכסלו תש"פ

פרופ' עופר מרין, מנהל המרכז הרפואי שערי צדק בירושלים, עדכן הבוקר (ראשון) על מצבם של נפגעי התאונה הקטלנית הלילה סמוך לגבעת זאב, בה נהרגו ציפי רימל ובתה נעם.

"אני שנים רבות עוסק בטראומה, לא זכורים לי לילות כל כך מורכבים וטראגיים כמו הלילה הזה", מספר פרופ' מרין.

לדבריו, "אחרי חצות אירעה תאונת דרכים קשה שבה ארבעה בני משפחה אחת שהיו ברכב נפגעו בצורה קשה מאוד. מתוך ארבעת הפצועים שלושה הגיעו ליחידת הטראומה של בית החולים שערי צדק".

"אם המשפחה הגיעה אחרי החייאה ארוכה בשטח ולאחר זמן ביחידת הטראומה נקבע מותה. אב המשפחה הגיע אלינו במצב קשה. הוא יזדקק לניתוח בהמשך הדרך. בן המשפחה, בן 11, הגיע במצב קשה, אפילו אנוש, עם פגיעה רב מערכתית קשה, עבר ניתוחים בלילה, גם פגיעת ראש קשה, גם פגיעת אחרות, הוא מורדם ומונשם ומצבו קשה מאוד", ציין פרופ' מרין.

מרין הוסיף, "פרט לכך היתה אתם ברכב תינוקת שנולדה לפני כשלושה שבועות כאן בשערי צדק, גם היא הגיעה לבית חולים אחר במצב אנוש, במצב של החייאה ונקבע מותה".

מרין סיכם את הדיווח ואמר, "ארבעה בני משפחה אחת, האם ותינוקת נפטרו ונקבע מותן. ילד בן 11 במצב אנוש, אב המשפחה במצב קשה מאוד ויזדקק לניתוחים בהמשך הדרך".

בני משפחת רימל
צילום: באדיבות המשפחה

שתי ההרוגות בתאונה, ציפי רימל ובתה התינוקת נעם רחל, יובאו למנוחות בצהריים בנוף צוף. הלווייתן תצא בשעה 14:00 מרחבת בית הכנסת בישוב לבית העלמין.

בנווף צוף מבקשים מהציבור הרחב להתפלל לרפואתם של אב המשפחה אפרים צבי משה בן שולמית צביה והבן איתי יעקב בן צפורה שנפצעו בתאונה באורח קשה.