אסון משפחת רימל
''קברנו חברה טובה, נדע להתאושש מהאסון''

לימור זרביב מנווה צוף מספרת בכאב על ציפי רימל שנהרגה בתאונה עם בתה התינוקת נעם. "כולם הרגישו שציפי היא החברה הכי טובה שלהם".

יוני קמפינסקי , ג' בכסלו תש"פ

לימור זרביב, תושבת נווה צוף, מספרת בכאב על ציפי רימל ז''ל שנהרגה עם בתה התינוקת נעם ז''ל בתאונה הקטלנית שאירעה בלילה האחרון (ראשון) בצומת גבעת זאב.

''המומים, כואבים, קברנו חברה שכולם הרגישו שהיא החברה הכי טובה שלהם, יחד עם תינוקת בת שלושה שבועות, שבוע אחרי הלידה הם עשו קידוש ושאלנו את ציפי 'סוף סוף אין לך ברית למה את צריכה שבוע אחרי להתעסק בדבר הזה?', כנראה שהיא ידעה למה היא עושה את זה שבוע אחרי".

זרביב משוכנעת שקהילת נווה צוף תתאושש מהטרגדיה, ''אנחנו יישוב שלצערנו למוד אסונות ואנחנו יודעים לצאת מהם. אנחנו יישוב חזק וקהילה חזקה, אנחנו אחרי פיגוע שריפה לפני שלוש שנים בדיוק, ואחרי פיגוע קשה מאוד של משפחת סלומון ועכשיו האסון הזה שנקרה עלינו.

''אנחנו יודעים תמיד לצאת מהמקומות האלה, בנינו שכונה חדשה בעקבות הפיגוע של משפחת סלומון וב"ה משפחות שהבתים שלהן נשרפו חלקן כבר נכנסו לבתים ממש בימים האלה ובשבועיים הקרובים גם ההורים שלי ייכנסו לבית שלהם אחרי שביתם נשרף. ציפי דאגה, להם אפרים דאג להם. הוא כבר ארבע שנים במזכירות".

משפחות נווה צוף יעמדו לרשות בני המשפחה שנותרו בחיים, "אנחנו נצא מהמצב הזה וניתן למשפחה את כל מה שצריך גם כמזכירות וגם כחברים. אני מבקשת להתפלל לרפואתם של איתי המתוק שצריך בעוד שנה לחגוג בר מצווה והכל כבר היה מוכן אצל ציפי בראש ולאפרים היקר החבר שלנו, שיחזרו לאיתנם ויחזרו אלינו".

ערוץ 7 כיבד את בקשתה של משפחת רימל מכלי התקשורת שלא לסקר את מסע ההלוויה