נפתחו אירועי ההוקרה לפצועי צה''ל ופיגועי הטרור

יו״ר ארגון נכי צה״ל, יו״ר ארגון נפגעי פעולות האיבה ומנכ״ל ארגון זהות הכריזו על פתיחת חודש ההוקרה בסימן ״חיבורים בחברה הישראלית״

תגיות: פצועי צה"ל
ערוץ 7 , ג' בכסלו תש"פ

יו״ר ארגון נכי צה״ל עידן קלימן, יו״ר ארגון נפגעי פעולות האיבה אייבי מוזס ומנכ״ל ארגון זהות, ישראל בן פזי, הכריזו היום (ראשון) על פתיחת אירועי ההוקרה לפצועי צה''ל ופיגועי הטרור, שיעמדו בסימן ״חיבורים בחברה הישראלית״.

קלימן סיפר ״נפצעתי פציעה אנושה בגיל 19, כלוחם בגבעתי, בחאן יונס בעזה, בהיתקלות עם מחבלים. בקרב השיקומי שלי אני ניצחתי. כמוני, ישנם עשרות אלפי פצועי צה״ל שנתנו למדינה מגופם ומנפשם, למען הקמתה ולשמירה עליה״.

יו״ר ארגון נפגעי פעולות האיבה, אייבי מוזס, אמר כי ״זהו יום חשוב בו אנחנו זוכרים ומוקירים את האנשים שאיבדו חלק מגופם ומנפשם. חשוב שאנשים יראו שאנחנו קיימים, גם לאחר הפיגוע. אנשים רוצים להשתקם״.

מנכ״ל ארגון זהות, ישראל בן פזי, סיפר על האירועים: ״לציון יום ההוקרה אנחנו מפיקים מאות פעילויות בבתי ספר במפגשים ושיחות עם גיבורי צה״ל, סיורים בבתי הלוחם, טקסים עירוניים וקהילתיים, ואת מיזם צועדים ומצדיעים, במסגרתו יצעדו אלפי תלמידים בשביל ישראל, יפגשו את הפצועים הגיבורים וישמעו את סיפורם האישי״.