משפחת רימל
משפחת רימלצילום: באדיבות המשפחה

בבית החולים שערי צדק בירושלים מעדכנים הבוקר (שני) על מצבם של אפרים ואיתי רימל שנפצעו בתאונת הדרכים הקטלנית שאירעה במוצאי שבת בכביש 443.

מבית החולים נמסר כי מצבו של האב, אפרים, ממשיך להיות קשה. במהלך הלילה הוא עבר ניתוח בבטן והוא מאושפז ביחידה לטיפול נמרץ.

מצבו של הבן איתי בן ה- 12 ממשיך להיות אנוש בעקבות פגיעה רב מערכתית ופגיעת ראש, ובבית החולים מבהירים כי קיימת סכנה לחייו.

אתמול הובאו למנוחות בישוב נווה צוף האם, ציפי רימל, והבת, נעם רחל, בת השלושה שבועות, שנהרגו בתאונת הדרכים הקשה.

"היישוב למוד אסונות ונדע לצאת מזה"

לימור זרביב, תושבת נווה צוף, סיפרה אתמול לאחר ההלוויה על חברתה הטובה ציפי רימל ז''ל. ''המומים, כואבים, קברנו חברה שכולם הרגישו שהיא החברה הכי טובה שלהם, יחד עם תינוקת בת שלושה שבועות, שבוע אחרי הלידה הם עשו קידוש ושאלנו את ציפי 'סוף סוף אין לך ברית למה את צריכה שבוע אחרי להתעסק בדבר הזה?', כנראה שהיא ידעה למה היא עושה את זה שבוע אחרי".

זרביב משוכנעת שקהילת נווה צוף תתאושש מהטרגדיה, ''אנחנו יישוב שלצערנו למוד אסונות ואנחנו יודעים לצאת מהם. אנחנו יישוב חזק וקהילה חזקה, אנחנו אחרי פיגוע שריפה לפני שלוש שנים בדיוק, ואחרי פיגוע קשה מאוד של משפחת סלומון ועכשיו האסון הזה שנקרה עלינו.

''אנחנו יודעים תמיד לצאת מהמקומות האלה, בנינו שכונה חדשה בעקבות הפיגוע של משפחת סלומון וב"ה משפחות שהבתים שלהן נשרפו חלקן כבר נכנסו לבתים ממש בימים האלה ובשבועיים הקרובים גם ההורים שלי ייכנסו לבית שלהם אחרי שביתם נשרף. ציפי דאגה, להם אפרים דאג להם. הוא כבר ארבע שנים במזכירות".

משפחות נווה צוף יעמדו לרשות בני המשפחה שנותרו בחיים, "אנחנו נצא מהמצב הזה וניתן למשפחה את כל מה שצריך גם כמזכירות וגם כחברים. אני מבקשת להתפלל לרפואתם של איתי המתוק שצריך בעוד שנה לחגוג בר מצווה והכל כבר היה מוכן אצל ציפי בראש ולאפרים היקר החבר שלנו, שיחזרו לאיתנם ויחזרו אלינו".