ראש מועצת קדומים חננאל דורני: תומך בגדעון סער

עם כל האהבה וההערכה הגדולה לראש הממשלה המצוין שלנו, אם חפצי חיים אנחנו, אל לנו להגיע למצב בו המחנה הלאומי יאבד את השלטון לשמאל.

חננאל דורני , ד' בכסלו תש"פ

ראש מועצת קדומים חננאל דורני: תומך בגדעון סער-ערוץ 7
חננאל דורני
צילום: הלל מאיר/TPS

אנו נמצאים בימים מורכבים בה אין ממשלה קבועה בישראל וככל הנראה לא יהיה מנוס מקיומה של מערכת בחירות שלישית. מציאות לא הגיונית ולא סבירה. כבר אמרו לפניי – 'טירוף מערכות'

ראש הממשלה בנימין נתניהו, אדם בעל יכולות נדירות שהפך את מדינתנו הקטנה לכח עולמי עולה, הביא אותה להישגים גדולים בתחומי הכלכלה והביטחון ומיצב את מעמדה הבינלאומי למקום שמעולם לא היינו בו. מנהיגים ממדינות רבות נושאים אלינו עיניים בהערצה.

ברור לי שאילולא נתניהו ראש ממשלה בשמונה שנות ממשל אובמה, היינו היום לאחר תהליך של נסיגות מההתיישבות, ובוודאי לא במצב בו מדברים על ריבונות. לא הכל יודעים להעריך, אך רק מנהיגות עיקשת, אחראית ואמיצה של ראש הממשלה שמרה על ההתיישבות אל מול ממשל עוין שראה בנו נטע זר בארצנו.

אני מקווה ומייחל שבזמן שנותר בנימין נתניהו יצליח להקים ממשלת ימין צרה או רחבה ויעמוד בראשה, אך כפי שהדברים נראים כעת, המצב לא עומד להשתנות ואנו עומדים בפני מערכת בחירות שלישית שבסופה, להערכתי ולהערכת רבים נוספים, גוש הימין יצטמצם ויתרחק עוד יותר מ- 61 המנדטים, בה בעת שהשמאל עלול להגדיל את כוחו.

עם כל האהבה וההערכה הגדולה לראש הממשלה המצוין שלנו, הרי שאם חפצי חיים אנחנו, אל לנו להגיע למצב בו המחנה הלאומי יאבד את השלטון לשמאל. האם צריך להזכיר שעל אף שחלפו 25 שנים מאז אוסלו, עדיין אנו מלקקים את הפצעים?!

לכן אני סבור שבמידה ואכן יהיה סיבוב בחירות נוסף, יש לקיים מהר פריימריז לראשות תנועת הליכוד ולבחור מנהיג אשר יעלה בידיו להקים ממשלה שתמשיך לשמור ולקדם את האינטרסים החיוניים של מדינתנו.

בהתמודדות זו אני אתמוך בח"כ גדעון סער.

גדעון אדם נאמן, היה שר פנים ושר חינוך מצוין, חבר אמת ומנהיג אשר ניחן באומץ לב ציבורי הנלחם על עמדותיו ועל הערכים בהם הוא מאמין ודוגל. כך היה בימי אריאל שרון כאשר התנגד בעקביות להתנתקות וכך גם כיום. גדעון סער הוא האיש שיוכל להקים ממשלה ולהציל את שלטון המחנה הלאומי.