ח״כים לליברמן:
"אם אין אחדות, לך לממשלת ימין צרה‎"

חברי הכנסת עודד פורר וחמד עמאר מישראל ביתנו נפגשו עם ליברמן והפצירו בו להצטרף לממשלת ימין. הערב: נתניהו וגנץ ייפגשו בקריה.

ערוץ 7 , ה' בכסלו תש"פ

עודד פורר
עודד פורר
צילום: מירי צחי

יו"ר סיעת ישראל ביתנו ח"כ עודד פורר וח"כ חמד עמאר, מספר 6 ברשימה, נפגשו הבוקר (רביעי) עם יו"ר המפלגה אביגדור ליברמן וקרא לו לחבור לממשלת ימין כדי למנוע בחירות.

על פי הדיווח של דפנה ליאל בחדשות 12, עמאר ופורר אמרו לליברמן: "מדינת ישראל לא יכולה לסבול שלוש מערכות בחירות בשנה. יש פה גם מדינה לנהל. בכחול לבן אמרו שישראל לפני הכל - אבל הם מסרבים לכל ההצעות".

לדבריהם, ישראל ביתנו הבטיחה לגבות מחיר ממי שלא ילך לממשלת אחדות ו"הגיע הזמן לגבות את המחיר. כחול לבן ויאיר לפיד צריכים לדעת שאם ימשיכו לסרב לאחדות אז האלטרנטיבה תהיה ממשלת ימין צרה כדי למנוע בחירות".

עוד אמרו: "אחרי שראינו את שיתוף הפעולה של חברי הכנסת של כחול לבן וטיבי כדי להעביר כספים קואליציוניים למפלגות חרדיות, ברור שהם כבר בבחירות. כחול לבן מנסה להכשיר את הקרקע לממשלה עם החרדים בסיבוב הבא".

בתוך כך, ראש הממשלה נתניהו ויו"ר כחול לבן ח"כ בני גנץ, ייפגשו היום ב-17:30 בקריה בתל אביב, כדי לנסות בכל זאת להקים ממשלת אחדות.