תמר פניגשטיין, מתנדבת השירות הלאומי, נמחצה למוות על ידי הרכבת הקלה

תמר פניגשטיין (19) מפתח תקווה נפלה מסיבה שאינה ברורה אל בין שני הקרונות המחוברים של הרכבת הקלה בירושלים.

ערוץ 7 , ו' בכסלו תש"פ

תמר פניגשטיין, מתנדבת השירות הלאומי, נמחצה למוות על ידי הרכבת הקלה-ערוץ 7
תמר פניגשטיין ז"ל
צילום: באדיבות המשפחה

תמר פניגשטיין ז"ל, בת 19 משכונת הדר גנים בפתח תקווה, היא הצעירה שנמחצה למוות הלילה (רביעי) על ידי קרונות הרכבת הקלה בירושלים.

הלווייתה של תמר תצא בשעה 15:00 מבית העלמין ירקון, שער פתח תקווה.

פניגשטיין, מתנדבת בשירות הלאומי, החלה לאחרונה את שנת השירות שלה במחלקת נשים בבית החולים שערי צדק בירושלים.

אביה של תמר הוא יושב-ראש בית הכנסת פנינת גנים בפתח תקווה, ומנכ"ל המכינה הישיבתית בגבעת שמואל.

ירון לוץ, מנכ"ל האגודה להתנדבות, סיפר "תמר התחילה את שנת השירות שלה לפני כשלושה חודשים בבית החולים שערי צדק, ובעזרת החיוך הגדול והלבביות שאפיינה אותה האירה את המקום.

"בתקופה קצרה הספיקה תמר לבלוט ולתרום רבות, וכולנו מזועזעים מהתאונה המחרידה שבה מצאה את מותה הלילה בגיל 19. אנו המומים מכאב ושולחים את תנחומינו למשפחת פניגשטיין''.

לוץ הוסיף: ''נעשה הכל כדי לסייע וללוות את המשפחה וכדי לתמוך במתנדבות השירות האחרות ששירתו עם תמר יחד עם הצוות המסור של שערי צדק".

גיסה של פניגשטיין, נדב, סיפר לכאן חדשות: "היא התחילה להתנדב בשירות לאומי בבית החולים, ואתמול היא יצאה לבלות עם חברות חדשות. היא הייתה בחורה אוהבת ושמחה וזה מה שהמשפחה מבקשת שיזכרו ממנה".

מ''סיטיפס'', מפעילת הרכבת הקלה, נמסר: ''בסביבות השעה 00:20, הגיעה הולכת רגל לשטח תחנת הרכבת הסמוכה לתחנה המרכזית. מסיבה לא ברורה נפלה הבחורה מהרציף אל בין שני הקרונות המחוברים של הרכבת הקלה, זאת בזמן שהרכבת הקלה היתה בנסיעה. צוות מד"א שהגיע למקום קבע את מותה. אנו פועלים בתיאום מלא מול המשטרה אשר בודקת את האירוע. אנו שולחים את תנחומינו למשפחת ההרוגה''.