מהדקים קשר עם בני עקיבא

בישיבה משותפת לח"כים מהבית היהודי וראשי המחוז הצפוני של התנועה הוחלט לגבש תכנית עבודה קבועה לחיזוק הקשר בין הצדדים.

חזקי ברוך - ערוץ 7 , ו' בכסלו תש"פ

ח''כ אופיר סופר, יו''ר סיעת הבית היהודי-האיחוד הלאומי וח''כ מוטי יוגב כינסו הערב (רביעי) את הנהלת מחוז צפון של בני עקיבא ואת הנציגים המוניציפליים של אזור הצפון במפלגה לישיבת עבודה.

מטרת הכינוס שבו נכח גם מזכ''ל בני עקיבא יאיר שחל, היתה להעמיק את שיתוף הפעולה בין תנועת הנוער הדתית לאומית לבין נציגי הציונות הדתית בכנסת.

לפני כשבועיים יזם ח''כ סופר ישיבת סיעה בהשתתפות חברי הנהלת התנועה שבה הוחלט לגבש תכנית עבודה בין הסיעה לבין בני עקיבא.

"אני רואה ערך רב בפעילות בני עקיבא ויצירת הזהות והשייכות. ברוח הדברים האלו יזמתי לפני כשבועיים דיון בסיעה על שיתופי פעולה עם בני עקיבא ואף ביקרתי במספר סניפים", סיפר סופר.

הוא הוסיף, "בעיני יש חשיבות רבה בקשר הרציף בין הנציגים המוניציפליים של המפלגה לבין הסניפים והמחוזות על מנת להדק את הקשר בין הצדדים. ברצוני לגבש תוכנית עבודה משותפת בין סיעת הבית היהודי-האיחוד הלאומי לתנועת בני עקיבא ואף להגביר את הפעילות".

ח''כ מוטי יוגב, מזכ''ל בני עקיבא בעבר, ציין כי "ערב שבת הארגון שמחתי לפגוש במזכ"ל בני עקיבא, ברכז מחוז צפון וצוותו שיזמו פגישה עם נציגינו שבערים, על משימות בני עקיבא במחוז הצפון. בני עקיבא היא תנועה של עם, שחניכיה ובוגריה נרתמים לכל משימה לאומית וחברתית שנדרשת. כדי להגביר את כוחה של האידאה הציונית דתית, עלינו לחזק את שיתוף הפעולה בין התנועה הפוליטית של הציונות הדתית לתנועת הנוער של הציונות הדתית והערב עשינו צעד נוסף בכך".

יאיר שחל, מזכ''ל בני עקיבא, סיכם ואמר כי "חודש אירגון הוא חגה של הציונות הדתית כולה יש לנו חובה כולנו ביחד חברי הסניפים ונבחרי הציבור היקרים שלנו לפעול בכל הכוח יחדיו לחיזוק דרכה של הציונות הדתית לחיזוק דרכה של תנועת בני עקיבא".